Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с хром и Гугъл акаунт - zenfone 5
#1

 Здравейте,

постоянно ми излиза съобщение:
Цитат:Хром Синхронизиране: Изисква се парола.
След обаче като си въведа паролата ми излиза - Неправилен пропуск.

Пробвах с рестарт и триене и добавяне на на гугъл акаунта, не помага. В началото ми излизаше и името от профила в падащото меню а сега пише Owner само и като сюжъкна на него ми казва, че профила не съществува.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

По принцип не ползвам Chrome, но още при първото стартиране си влиза с профила ми в гугъл (пита дали искам да вляза с друг профил), и си синхронизира всичко... Мога да посъветвам да влезеш в настройки>приложения и да изтриеш данните на Хром, при следващото му отваряне се логваш с акаунта си.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#3

(2015-05-26, 21:56:12)karloson написа:  По принцип не ползвам Chrome, но още при първото стартиране си влиза с профила ми в гугъл (пита дали искам да вляза с друг профил), и си синхронизира всичко... Мога да посъветвам да влезеш в настройки>приложения и да изтриеш данните на Хром, при следващото му отваряне се логваш с акаунта си.

Това го пробвах вече. Почвам с фал старт. Скоро не бях барал телефон с андроид.

Пусках спирах потврждението в 2 стъпки, задавах пароли за приложения и все така не я примеа.
Цитирай
#4

На мен не ми иска парола - само потвърждавам, че влизам с текущия си гугъл акаунт...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#5

(2015-05-27, 00:02:29)karloson написа:  На мен не ми иска парола - само потвърждавам, че влизам с текущия си гугъл акаунт...

Tова го направихм но за синхронизацията ми иска парола и не я приема.

[Изображение: 11112973_417625201754021_839040916057382...7ad5b29989]
Цитирай
#6

Може би причината е в "потвърждението в две стъпки" - аз не съм включил тази екстра...


Прикачени файлове Миниатюри
               

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#7

(2015-05-27, 06:10:54)karloson написа:  Може би причината е в "потвърждението в две стъпки" - аз не съм включил тази екстра...

Всичко е омазано в телефона. Има и други проблеми - приложението на ютуб не зарежда, търчаската на гугъл не работи и още в тази насока. Снимките в месибдъра на фейсбук не излизат.

Твоя как го вкара в пътя? 

Хм, проблемите описани по-горе са само на Wi-fi не и през мобилен нет.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

Определено моя телефон никога не е имал подобни проблеми. Всичко си работи на 6, всичко се синхронизира нормално... Сигурен ли си, че телефонът ти не е минал през някое некадърно префлашване? Версиите за Китай нямат гугъл приложения и ако е бил такъв, може да му е сменен софтуера от някой пишман разбирач или китайски търговец.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#9

Взех го от колега от форума и сега ми даде акъл и ще го пробвам.
Цитирай
#10

Проблема излезе в рутера ми колкото и да е смешно.
Цитирай
#11

Предполагах и това, но помислих, че проблема се проявява при всяка wifi мрежа. Все пак всичко е добре, когато свършва добре Smile

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#12

Само месинджъра остана с проблем - не зарежда картинките.
Ама това да му е косура. С предишния ми телефон изобщо не бачкаше месинджъра.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)