Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет при избор на тример
#1

Здравейте. Бихте ли ме посъветвали какъв тример да си взема. Трябва ми за брадата и тялото. За сега съм се спрял на този http://www.philips.bg/c-p/BG2024_15/body...dy-groomer но не виждам да пише за брада. Някой използва ли такъв ? Дали ще стане и за брадата ? 
   
 

Samsung Galaxy S2 4.4.2 NeatROM
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз ползвам абсолютно същия, но не става за брада - пише го изрично в упътването. Всъщност никой тример не става, защото ножовете са изключително фини и могат да се счупят.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#3

Брадата с машинка за подстригване, а тялото с тример Smile
Цитирай
#4

Тази, която си си избрал върши чудесна работа. Ползвах един малко по-стар модел от нея около 4 години, но малко я разхерметизирах и си взех такава, която си посочил и я ползвам вече трета година във всякакви условия.
Цитирай
#5

Аз си взех тример за брада на жилет. Става и за тяло.

http://www.amazon.co.uk/Gillette-Fusion-...B008BGLQG2
Цитирай
#6

dfxos този, който си си взел е много хубав, но той бръсне до кожа докато по-горе посочения модел подстригва максимално близко до кожата като не премахва най-малките косъмчета и не прави окосмяването по-гъсто. Иначе избора ти е чудесен.
Цитирай
#7

Не съм забелязал по-гъсто окосмяване, ползвам го от година вече, ако не бръснеш на контра не бръсне до кожа, а и аз главно го ползвам за брада, по тяло само на 1-2 места сещаш се. Хубаво е че има и 3 приставки и става за оформяне на брада.
Цитирай
#8

Това със сгъстяването на окосмяването при бръснене на тялото е тотална глупост. Няма как с бръснене да си промениш генетиката и броя на космените фоликули. Нали си бръсна брадата през ден от има няма 30г и не съм забелязал повишаване на окосмяването. Както и по тялото. А по главата, ако че я бръсна всяка седмица тия пусти косми намаляват Big Grin
Автора. Съвет. Вземи си от тези тримери, които са със батерия. Защото под душа е много по-лесно самото бръснене. Ако и добавиш сапун става още по-лесно. 
Цитирай
#9

Аз си взех тази на Филипс,която е посочил автора.Изключително доволен съм,абсолютно водоустойчива е и няма проблем да се бръснеш под душа.След това се мие супер лесно-свалям ножчето,измивам го обилно под чешмата,а след това и цялата машинка Big Grin.Мисля,че си заслужава.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#10

Брадата минаваш ли я ? До кожа ли я бръсне или може и да си я оформяш ?

Samsung Galaxy S2 4.4.2 NeatROM
Цитирай
#11

Ето това нещо си взимаш и забравяш за "филма" бръснене. http://www.bestratedelectricshavers.com/790cc.php
Моята брада е гъста и когато я оставя седмица..сети се каква мъка е. Но от както си взех тази машинка (вече две години и нещо) , сваля без да се замисля. Направо се родих и забравих какво е да се бръсна с бигчета, фюжъни и тем подобни боклуци. Става и за тяло. Аз я взех много скъпо, но сега мисля, че ги има и на по 400лв. 

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#12

За тези пари трябва да излиза през нощта, докато спя, да ме избръсва, да ми намазва лицето с крем и да се прибира да се зарежда...

Choosing...
Цитирай
#13

Слоне, а тази какво трябва да ти прави? Lol

http://www.technopolis.bg/bg/Shavers/Sha...1/p/833585

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#14

Тази конкретно и сексуални желания ще изпълнява. А този браун отгоре на цена $169 не е никак зле. За класът си е идеален.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#15

Изобщо не е зле. Има почистваща течност за нея в емаг за 25лв. два броя. Още не съм изразходил първата (от януари до сега), а има още да я ползвам. Тази течност смазва, почиства, дезинфекцира и ароматизира. Имал съм "машинки" ,но този браун за две години ползване (около 250-300 пъти в годината) , мрежичката (главата) му е като ЧИСТО НОВА , докато други са се късали.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#16

В Немския Амазон е намалена в момента, така че ако някой я иска... Да действа!

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#17

(2015-06-02, 16:50:09)niksanvn написа:  Ето това нещо си взимаш и забравяш за "филма" бръснене. http://www.bestratedelectricshavers.com/790cc.php
Моята брада е гъста и когато я оставя седмица..сети се каква мъка е. Но от както си взех тази машинка (вече две години и нещо) , сваля без да се замисля. Направо се родих и забравих какво е да се бръсна с бигчета, фюжъни и тем подобни боклуци. Става и за тяло. Аз я взех много скъпо, но сега мисля, че ги има и на по 400лв. 

На 10 април 2012г. си купих тази машинка и твърдя, че не съм си купувал нищо по-добро. Налага ми се да се бръсна всеки ден заради естеството на работата ми, а и брадата ми е адски гъста и твърда и расте с минути, но с тази машинка нямам никакви проблеми. Ползвам самобръсначки с ножчета само в понеделник сутрин защото от петък до понеделник сутринта имам голяма брада, която е невъзможно да обръсна с тази машинка. Гледах много ревюта преди да я купя и четох много за нея, но не мисля, че ѝ дават да се ползва под душа макар да е водоустойчива.
Цитирай
#18

Не си пробвал, не си я избръснал.. Мойта дори дълга я бръсне, само с разликата, че става една идея по-бавно... Усилваш я до край и няма грижи Wink

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#19

Брадата само пробвах да видя как е,понеже не я препоръчват специално за брада,щото наистина ножчетата са фини и могат да се прецакат.Иначе-Да,много добре минава брадата до кожа,но се мъчи и се усеща..не знам дали е защото моята брада е като четка,или просто наистина не става за брада.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)