Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с контактите в телефона
#1

Не мога да разбера какво се случва. Като ми звънне някой ми изписва само номера на този който ми звани като непознат номер , а го имам в указателя.. на повечето контакти прави така. Като вляза в регистъра на обажданията обаче всичко си е наред има си име и под него номер?!  Синхронизирал съм контактите си от гоогъл пробвах и с копирване в телефона.. ефекта е същият. Интересното е ,че ня някой абонати не го прави. Давайте съвети ,че с такава глупост не се бях сблъсквал до сега

The luck is quality.
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефонните номера почват ли с +359?
Едно време имах проблем с нексус -а правеше по същия начин и оттогава винаги съм си записвал номерата с +359 и не съм имал повече проблеми с това.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#3

Не прави го и на номера които започват с "0" така и на тези с "+359" Сега направих експеримент с на един приятел телефона първия път като си званнах изписа просто номера му. Затворих . Звъннах отново и изписа името му както съм го записал в указателя си . Много странно. Някакво логично обяснение ?

The luck is quality.
Цитирай
#4

Логичното обяснение е че явно още си с версия 4.1.7 на flyme и не си ъпдейтнал до някоя по-нова версия.
Цитирай
#5

Да на 4.1.7l съм. Трябва ли да си направя Flyme регистрация за да направя ъпдейта ?

The luck is quality.
Цитирай
#6

Не, просто теглиш последната версия, местиш файла от download директорията в root или иначе казано файлът да не е в директория. Стартираш го и до 5 мин си готов. Даже ти се чудя защо още не си го направил ами се мъчиш с 4.1.7
Цитирай
#7

От 3ри дена съм с meizu Smile Навлизам в нещата още. При комерсиалните марки телефони съм свикнал всичко автоматично да ми излиза

The luck is quality.
Цитирай
#8

Разбирам те.

http://www.flyme.cn/en/firmwarelist?modelId=14&type=1

Тегли от тук последната версия и направи това, което ти казах.
Цитирай
#9

Всичко вече е окей проблема беше във старата ми версия. Благодаря отново за бързите отговори

The luck is quality.
Цитирай
#10

Ще ползвам темата за да попитам за подобен въпрос.
От около седмица телефона има страшен лаг, като отварям контактите. Когато искам за редактирам някой контакт например, екрана свети в бяло и някой път отваря контакта, друг път въобще не го отваря.Другия проблем е, че като ми звънят ми изписва само номера,въпреки че го има въведен в контактите. И най често ми излиза съобщение, че "контакти не отговаря " и ме пита дали да ги изключа или да изчакам.
С последната интернационална версия съм.
Пробвах с префлашване , но проблема си остава.
Какво друго мога да пробвам.
Цитирай
#11

Откакто сложих А версията с изчистване на данните нещата са супер.Батерията е ок!
Цитирай
#12

econt,
Никога не съм има подобни проблеми, като и аз съм с последната интернационална. Нещо се е омазало според мен със синхронизациите.
Цитирай
#13

@XAn4ETO и аз си мисля, че е възможно да е от актуализациите. Бях активирал функцията за запис на разговори и си мислех ,че е от това ,изключих я и изтрих записите , но проблема си остана.
Чудя се дали сваля до предишната стабилна версия или да изчакам Flyme 5 .
Към "А" версията не искам да минавам за сега.
Цитирай
#14

Аз бих чакал официалната версия на Flyme 5.
Забравих да споделя аз какъв проблем имам с контактите.
Набирам например непознат номер и искам да го запиша в контактите и не мога. Трябва първо да го набера и затворя и тогава от регистъра го записвам. От дайлъра директно не мога, макар че от трите точки има опция "нов контакт" и ми отваря менюто за въвежда на името, но номерът липсва. Трябва отново да го въведа.
Преди не беше така.
Цитирай
#15

Ами аз не мога да се примеря, че нещо не работи както трябва и вчера свалих до предишната версия, хем да си я припомня.
Сега всичко е наред даже не намирам разлика с по-новата версия.
Тук си работи и центъра за персонализация и веднага му сложих нов изглед.
@XAn4ETO като въведеш номера не отваряш трите точки а кръстчето пред самия номер и от там избираш добавяне към съществуващ или създаване на нов абонат.
При мен сега е на английски т е не е преведено.
Цитирай
#16

Мерси за пояснението Smile голям индианец съм значи Smile
Цитирай
#17

Здравейте,от два дни съм с "Meizu MX4" и като цяло впечатленията ми са добри.Въпросите ми са:
1.Как се копират контактите в паметта на телефона за да им задам и снимки.
2.Защо когато някой ми звъни дисплеят половината е зелен,друдата половина бял и името на контакта е някъде по средата и почти не се чете.


пп: андроида е 4.4.2 ,flyme OS 4.2.2.2 друга информация за устройството не намирам (според мен не е много общото с андроидите които съм ползвал до момента)
Цитирай
#18

Честито! С кеф да си го ползваш.
1.Контакти-Настройки-Управление на профили-Сим контакти
2. Така е и при мен. И в последната версия на Flame е така.
Цитирай
#19

Това го пробвах вече няколко пъти и всеки път ми изписва "SIM картата е заета,моля опитайте по-късно"
Цитирай
#20

Значи имаш някакъв проблем.
Цитирай
#21

За проблема ясно,но не се знае какъв е.Все пак огромно благодаря
Цитирай
#22

Защо не пробваш да ъпдейтнеш до 4.2.8.2 или направо до последната 4.5.7 ,и двете са официални версии.
Цитирай
#23

Да ти кажа честно от шубе.Онази сутрин му направих един рестарт да си освободи малко РАМ и два часа борба с включването.След комбинация с увеличението на звука,Ооо чудо.Не знам струва ми се доста бъгав.

пп: След като тръгваше да зарежда,стигаше до "MEIZU" на черен екран и до там.
Цитирай
#24

Все пак ще трябва да го ъпдейтнеш рано или късно, нали ъпдейтите са за да се оправят бъговете.
Цитирай
#25

Разбирам,че рано или късно това ме чака,но за сега няма да бързам(ще чакам android 6 marshmallow   Big Grin)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)