Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Свързване на часовник Sony smart watch 3 с Андроид устройство.
#1

 
   
 
здр.,някой може ли да ми каже как да свържа часовник с андроид sony с телефон htc dizaer 500, постоянно ми дава че няма връзка и не з нам да не би да трябва да се инсталира нещо на телефона?ако някой знае, да помага
Цитирай
Аксесоари
#2

Свали приложението smart conect от google play,инсталирай го,и следвай институциите.
Цитирай
#3

Пробвах го , но не става.за часовника пише че потдържа андроид 4.4 , телефона ми е с 4.1 , възможно ли е за това да няма връзка
Цитирай
#4

Напълно възможно! 

Също мисля че имаше и някаква връзка с BLE ( Bluetooth Low Energy ).
Можеш да провериш дали телефона го поддържа от тук.
Ако работи, може би ако качиш РОМ базиран на 4.4 + ще стане работата.
Нека и другите колеги дадат мнение.

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#5

Едва ли телефона поддържа BLE.Според мен версията на андроид е несъвместима.Както казва колегата,опитай да качиш къстъм ром,базиран на 4.4 и ще стане работата.
Цитирай
#6

Ако не се лъжа, ако не поддържа BLE няма смисъл от други гимнастики.
Да си провери в книжката на часовника, и да види
какво се иска от телефона да може!

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)