Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S3 Neo vs S4 mini vs G2 mini ...
#1

Здравейте!

Търся си нещо между 4.3 - 5 ''. Като че ли 4.5 най ми пасва като възприемане, но пък има и 5'', които са общо-взето с размера на други 4.5'' (като цяло устройство, зависи от корпуса). До към 300 лв.
Спрял съм се на:
S3 NEO - повечко RAM, но батерията нещо ми се вижда малка за хардуера. Дисплеят ми харесва. Обаче драска ли се много?
S4 mini - харесва ми, че е с Gorilla glass, но ми идва леко малък сякаш. Най-харесах чистото S4, но ми е скъпо ;/ То на размер е колкото НЕО-то.
LG... защо на тия хора 'mini' флагманските версии са с 1 GB (facepalm). Харесах си много G2 mini, ама пустия 1 GB RAM. Другите от G-серията хем са ми големи,  хем скъпички.
Като компромисен вариант мога да взема и нещо от olx и подобни, което по принцип е по-скъпичко, но там е на разумна цена и е почти ново (взето на преференциална цена с договор примерно).
Как стои въпроса с 'оригиналността' на телефоните от подобни обяви? Може ли да ми пробутат някоя реплика... това ме притеснява, поради което клоня към чисто нов.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако се понапънеш и събереш 350 лева ще си вземеш хубаво лг г2 и ще е най-добрия избор

Enduro
Цитирай
#3

G2 ми идва голям вече.
Как се води версията на S4 mini с кожения гръб? Всички ли са с такъв или има и с пластмасов? На S3 Neo не ми допада особено гладката пластмаса на капака, която се драска и цапа.
Сякаш вече клоня към:
S4 mini | G2 mini | иии ако някак намеря S5 mini на разумна цена
Всъщност на G2 mini ме притеснява само малкото RAM.
Цитирай
#4

Кожената версия се казва Black Edition.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#5

Е тя кожената версия не е направена от кожа, а е имитация направена от пластмаса!

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#6

Г2 е голям колкото с4. Поинтересувайте се малко, нищо няма да ви стане да попрочетете, че не инчовете са важни, а рамката  Facepalm1

Enduro
Цитирай
#7

В крайна сметка отиваме на:
S4 (не мини) vs S3 Neo. Моля за финални насоки между двата.
Цитирай
#8

Ес 4-ката мноу ясно. Аре вече...

Choosing...
Цитирай
#9

Въпросът е излишен. Естествено, че S4 Smile

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#10

+1, това не е въпрос, а направо отговор.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#11

Разбира се, че S4. Лично аз обаче бих взел LG G2 (не мини), който хeм е по-евтин от S4, хем е доста по-добър (мое мнение). Няма да обяснявам кое му е по-доброто, защото във форума има предостатъчно теми, в които тези два телефона са сравнявани.

D_coffee
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)