Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с viber
#1

  Здравейте,някой знае ли защо като тръгна да си свалям безплатни стикери и ми изписва viber спря,пробвах и с най новата версия,пак същото
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с по-стара версия на приложението. Smile

 
Цитирай
#3

Исчисти кеша или рестартирай телефона, защо имаме телефон с четириядрен процесор да слагаме стари версий на което и да е приложение
Цитирай
#4

@Forza84, точно на такъв телефон използвам версия на скайп 2.3.6. Smile

 
Цитирай
#5

Е добре защо, аз никога съм нямал проблем с вайбър нито със стикерите нито за познатия проблем  с вайбър и камерата. Лично аз съм много против използването на стара версия на телефон модел 2014
Цитирай
#6

Значи пробвах с чистенето на кеша и рестарт на телефона но пак същата работа,възможно ли е да е нещо от телефона
Цитирай
#7

Инсталирай друг фърмуер през один, например просто Bulgaria. (От sammobile.com)
Цитирай
#8

Е,чак да си преинсталирва телефона заради един вайбър Smile .Ани,само не разбрах с по-стари версии на приложението пробвали.Примерно с първата,която подържа видео разговори,версия 5.02.12,тя работи безотказно.Ще ти дам линк да си свалиш нея или да пробваш и останалите,да видиш дали ще сработи с някоя свалянето на стикери.Всички версии над 5.0 поддържат и видео разговори.

Линкче:

http://viber-free-calls-and-messages.en....ndroid/old
Цитирай
#9

Днес отворих и моя телефон да проверя стикерите на viber още при отварянето крашва и нацепва, даваш Wait като ти даде грешка после отваряш пак стикерите и ще можеш да ги изтеглиш, но лично при мен много бъгва когато вляза в менюто за теглене на стикерите направо едвам местя нагоре надолу. Сега съм със  CyanogenMod 12.1 и мисля че от него е проблема преди на KitKat 4.4 нямах този проблем.....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)