Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Загрява ли ви телефона ? 72* !
#1

Понякога много загрява моя ,стигал е до 72*!  А вървят 3,4 приложения.А дори и 1 леко да  пак стои между 55-65* .Дори и като спра всичко  температурата не пада докато не го рестартирам или след повече време.Загряването е в горната част при слушалката а на допир е много горещ,почти пари на ухото .не мога да разбера какво го причинява.Отворих system info pro да видя процесите,които товарят процесора,но там няма нищо както се вижда на снимката.Има ли с какво да се види какво товари и от какво загрява така зверски?Страх ме е да не стане фал с телефона.
[Изображение: 2015_05_27_10_29_22.jpg]

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
Аксесоари
#2

Загрява ти от кернела. Има стокови които повече загряват, а при 4.4.2 повечето са така. Трябва да си уцелиш стоковия с проби. И xposed , ако си инсталирал също загрява повече и малко вдига разхода на батерията Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Как става това "уцелване"? Не съм ли с оригиналния кернел?Имам xposed.

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#4

Не цитирай последно мнение Smile

Уцелване е да си уцелиш софтуера мисля, че този 4.4.2 ми работеше най-добре от всички >> http://www.sammobile.com/firmwares/downl...TFNG1_DBT/

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Пууу ,тъкмо си го пимпнах със сумати приложения и настройки Smile.Ако направя пълен бекъп с титаниума и после сложа немския ,ще мога ли да ресторна всичко ,че не ми се прави всичко пак ?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#6

Ще архивираш само потребителски приложения, системни Не.

Инсталираш с Один като преди флаша правиш ресет от рековъри и не му даваш да стартира, а веднага влизаш с комбо бутоните в download >> флаш и не правиш ресет след това. Рутваш с towelroot , активираш USB поправки и Неизвестни източници и възстановяваш с Titanium Backup.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Баси сложното, нищо не разбрах...
Не може ли да влезе в рекавъри и просто да флашне друг kernel ?
gibson58 дай една снимка на about да ти видиме всичкото инфо на тел.

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#8

Смяната на стоков кернел на стоков софтуер не е много удачно. Я ще спре WiFi  я други проблеми Smile

А от рековъри какъв кернел ще инсталира? Ако е къстъм ще си развали гаранцията.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Е, къстъм много ясно... ако брояча му е 0х1 му дреме.
Въпроса обаче е, може ли на стоков ром да сложиш къстъм kernel, и как се оправяш с известието което ще ти се появява постоянно ?

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)