Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на панел?
#1

Здравейте!
Днес си изпуснах телефона и се изтърка в единия край (Струва ми се, че и се развали буксата за слушалките) и на още няколко места почна да се изтърква като. Видях в XDA, че може да се смени за 20-40$ от ebay.Ако реша да го сменя какво да правя? Просто да си поръчам някакъв battery cover от ebay и да го занеса в някой сервиз или? Понеже предполагам няма да мога сам... Или да го дам в сервиза на Теленор и да си платя каквото тряба и да ми го сменят? Искам да питам и дали се сменя пластмасата за инфрачервения порт отгоре понеже леко се надраска и той а не виждам в ebay да върви със задния капак...
Цитирай
Аксесоари
#2

Направи си справка в Мосткомпютърс - така е най-добре.

 
Цитирай
#3

Те някакъв телефон имат ли? btw от Варна съм, чух, че имат сервиз тука.
Цитирай
#4

Имат разбира се >> цък


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#5

Може да е интересно.

Цитирай
#6

По късно ще погледна видеото, че от тела не ми зарежда. Иначе днес говорих с Most Computers и казаха, че те не се занимават с телефони?
Не знам защо, но ме е страх малко да си оставя телефона на тези сервизи които виждам из Варна... С офис метър на метър и с една пирамида телефони на бюрото...
Цитирай
#7

Мост са официален представител на HTC за България така че не могат да ти откажат сервизиране, още повече платено. Big Grin

iPhone 14 Pro
Цитирай
#8

Били са представители на HTC много отдавна, вече не са, сега само приемат апарати с дефект и ги изпращат за ремонт в странство.

 
Цитирай
#9

Ами цитирам...."Ние не се занимаваме с телефони, потърсете си сервиз из Варна" Big Grin
Цитирай
#10

Уточни ли, че става въпрос за телефон в гаранция?

 
Цитирай
#11

Не...Мисля ,че като чуха HTC и направо ме отрязаха.Евентуално ако съм им го оставил щяли да го пратят до сервиза на HTC в Румъния ,но по добре да съм си потърсил  търся сервиз аз.
Цитирай
#12

Ако гаранцията може да покрие въпросния ремонт и ще важи и гаранцията след него - това е начинът. Оставяш и 3-4 седмици ще се чака. Ако не - неоторизирани и гаражни сервизи колкото искаш... Visslar

 
Цитирай
#13

Мисля да говоря със SkyFon или там каквото бяха.
Цитирай
#14

Аз лично ще следя темата с интерес. Предполагам ще е интересна за много хора.

HTC One M8; Iphone 5S; Samsung Galaxy S4 Black; Samsung Galaxy Note 10.1
Цитирай
#15

@NoMaD, Мост все още са официален вносите и представител на HTC за България, сервиз не са. Smile Така че няма логика да откажат да приемат телефон за ремонт. Вече че самия ремонт се извършва в Румъния или Полша и че надали на някой би му харесала цената на извънгаранционен ремонт е друг въпрос.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#16

Не ти препоръчвам SkyFon оставих едно Сони Z със проблем със зареждането и след 3 седмици ми го върнаха ремонтиран със същия проблем още в сервиза не тръгна да зарежда Big Grin сам си прави изводите!!!

Htc One М8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)