Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблет Akai MID701 проблем с Hard reset
#1

Здравейте съфорумници. Въпросния таблет един приятел го е заключил с акаунта си в Google и е забравил данните. Проблема е че по никакъв начин не иска да влезе в режим за Hard reset. Пробвах с бутоните какви ли не комбинации, който намерих в Google, но нищо. Пробвах с Android Multi Tool, там не го разпознава като устройство. Компютъра го разпознава единствено като сменяемо устройство и то само като е включен. Самия таблет има 4 бутона: POWER, MENU, ESC и RESET (който е скрит). На платката вътре има една лепенка на която пише: PC7001B1108RR4G NWN NHNNNNC0809N 2011080048. От другата страна на платката има напечатано: TR718DC_V21. Има USB Host, mini USB, HDMI и TF-CARD. Дайте идея какво да направя.  
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Е този бутон Reset не върши ли работа?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

Offtopic
Извинявам се за офф-а, но колеги, не забелязвате ли, че напоследък има много подобни теми на току-що регистрирани потребители, с молби за помощ за отключване на "случайно" заключени устройства с незнайно как така "забравени" имена и пароли. Не знам дали аз съм прекалено мнителен или ставаме съучастници в престъпления? Помагаме за отключването на незаконно придобити устройства! Още веднъж се извинявам за офф-а и моля, ако модератора прецени, да ми изтрие коментара. Но нека да се и замисли върху този въпрос!  Offtopic

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#4

В този случай няма как да върши работа бутона Reset, той е само за софт ресет.

Относно коментара от последния пост, трябва ли да снимам личната карта и документа за покупката на таблета за да докажа че таблета е закупен а не откраднат. Да сега се регистрирах, защото сега открих форума.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)