Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с дисплея?
#1

 
   
 
Здравеите, имам проблем с дисплея, черният цвят го предава на малки квадрадчета. Въпроса ми е дали това е проблем на диспея? Имаче тъча и всичко останало си работи перфектно.Ето снимка да добиете някаква представа[Изображение: vij.php?id=jdv1433028220m.png]


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

На мен ми изглежда като нощна снимка на някой град сложена за homescreen/lockscreen.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Това е скрииншот от facebook.Всяка по тъмна снимка, дори и от google тъмните изображения са на квадрадчета.Само при мен ли е така?
Цитирай
#4

Aз нещо не мога да зацепя за какво говориш....не виждам нищо необичайно от скрийншота.

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай
#5

Не виждате нищо необичайно,защото реално на самата снимка няма ... Явно проблема му е хардуерен, а не софтуерен и ние няма как да го видим .. Което значи, че има проблем с дисплея.. Smile
Цитирай
#6

Снимай с друг апарат телефона. Така ти самия виждаш ли проблем на тази снимка?
Цитирай
#7

Снимах с друг телефон това, което виждам аз..точките и квадрадчетата се забелязват..


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

Сигурен ли си , че това не е от самата снимка ?
Цитирай
#9

Според мен проблема е хардуерен. Отворих снимката на моя телефон и още няколко устройства и такъв проблем няма при мен т.е. не снимката прави проблема. Проблема само при тази снимка ли се появява? 

D_coffee
Цитирай
#10

Проблема го има при повече снимки, който са по-тъмни.Телефонът е гаранционен и днес ще ходя до мтел, дано се отзоват.
Цитирай
#11

Проблема със сигурност е хардуерен щом го има и на други снимки. Дано го оправят! Smile

D_coffee
Цитирай
#12

Телефона отиде в мтел за смяна на дисплея, пикселите нещо не са наред. Благодаря ви за вниманието и мненията.
Цитирай
#13

Колега, как искаш да ти е наред дисплея, като си го удрял и има следни от счупен екран???
Цитирай
#14

Щом го е дал в сервиза е добре
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)