Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G3 855 - Проблем с дисплея - спря да реагира
#1

  Привет на всички, изчетох доста по въпроса с проблемите с  дисплея на LG G3 855 но все още не мога да намеря решение за моя проблем с него. 

Първо забелязах проблем при отключване на дисплея използвайки knock code. При заключване нямаше проблем. Реших да направя touch firmware upgrade and touch firmware update използвйки скритото меню но след това екрана стана почти напълно неизползваем. Пробвах какво ли не - флашване на стоков РОМ 5.0, 4.4.2, factory reset, изваждах батерията, отново пробвах с touch firmware upgrade and touch firmware update но нищо! Екрана реагира мнго трудно с доста почуквания и натискане.
Не знам дали проблема е софтуерен или стана хардуерен. Дисплея ли да сменям или проблема е някъде в main board. Също се чудя дали дисплеите, които се предлагат на пазара/e-bay, olx и другаде/ са качествени /за оригиналност ми е трудно да повярвам/и дали след смяната на дисплея проблема ще се оправи.
Благодаря предварително на всеки отделил време да прочете това и ще съм благодарем на всеки коментар или съвет!!!
Приятен ден!
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега ако има гаранция апаратчето, носиго направо в МОСТ

        
Цитирай
#3

Благодаря, най-вероятно така ще направя!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)