Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Движения и жестове
#1

Здравейте! Предварително се извинявам ако вече съществува такава тема !
Не знам как точно да опиша проблема,но с прости думи : включих си опция, чрез която дисплеят ми светва след жест с ръка над него. Не мога да открия как да го спра или дори и да съм успяла,нищо не се променя. Дисплеят ми свети постоянно,когато телефона е в чантата,понякога се й отключва,съответно оставам с никаква батерия. Благодаря предварително ! 

Samsung Galaxy S8 plus
Цитирай
Аксесоари
#2

В Настойки >> Движения и жестове виж какво си включил/а и после рестартирай Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Настроики> достъпност> подвижност и взаимодеиствие>  въздушно събуждане  го изключи и готово

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#4

Благодаря ! Оправи се. Въздушно събуждане е било Big Grin

Samsung Galaxy S8 plus
Цитирай
#5

по принцип като е включено това въздушно събуждане телефона не може да светни сам в чанта, джоб или каквото и да било светва само когат телефона е в покой и махнеш ръка над него Smile отначало като си го закупих и я пуснах и пътувам с кола колко време мятах какво ли не правих не светваше мислех си че се бъгва и светва когат му падни но след това разбрах как работи
Цитирай
#6

Трябва телефона да е на равна повърхност и тогава.Т.е. на маса или нещо от сорта.Дори и да го държиш в ръката все 1 разговаряш и махаш ,също няма да се получи.

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#7

Според мен не е нужно да е на равна повърхност, вмомента го държа с една ръка и с другата като махна пак работи.
Цитирай
#8

Цитат:How to use the air wake up feature?

Assuming that you have enabled the air wake up feature, then you can use this feature to turn the screen back on without pressing the Home key or Power key. See the following steps as the example:


  1. When the screen has turned off, put your phone on a flat or stable surface, or you can hold your phone securely so that it won't move.
  2. Move your hand back and forth over the sensors(it's located above the screen in the right side of the earpiece). FYI, make sure to make a smooth and steady movement up to three inches above the sensors so that the sensors can easily recognize your gesture.
  3. The screen will be turn back on.

http://inside-galaxy.blogspot.com/2014/1...d-use.html

SGS5 (SM-G900F) ROOT при 5.0 със запазване на KNOX 0x0
След какъвто и да е ъпдейт, ресетът до заводски настройки е задължителен.
Цитирай
#9

Пълни глупости Smile
Цитирай
#10

Щом нахнеш с ръка се събужда телефона, няма значение как е застанал! В джоба ми много често свети екрана,когато го извадя вече е светнал. Не ми допата тази функция...
Цитирай
#11

Здравейте и от мен!Не ми работи функцията "Спиране на звука с длан".Някой имал ли е такъв проблем и имате ли идея как да го оправя?
Благодаря ви предварително!
Цитирай
#12

Някой има ли проблем с опцията за въздушен преглед в обикновения интернет апп.При мен изчезна като опция остана само за галерията и музика да се ползва.
Цитирай
#13

Вече го няма като опция. И аз го нямам Wink

Samsung Galaxy S5 ---> Samsung Galaxy Note5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)