Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.0.2 LOLLIPOP за SGS2
#1

 
   
 Здравейте,преминах от 4.4.4 на 5.0.2 на моя sgs2 и започнаха проблемите,вече няколко roma пробвам и с никой от тях play store не тръгва,мога ли да помоля за читав ЛОЛИПОП 5.0.2 и gasps.Благодатя предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

bayrah, пробвай [ROM][5.0.2][08/02/15][SaberMOD][Official]Hazy ROM Alpha2 I9100. Все се каня да го флашна и все не намирам време. В коментариите, казват, че бил стабилен, добър откъм батерия и имал малки бъгове, но като цяло бил много добър за всекидневна употреба. Ето ти, два линка с GApps за Andorid 5.0.X LollipopLatest Google GApps For Andorid 5.0.X Lollipop [All ROMs] и Android 5.0.x Lollipop PA Gapps! [Stock/Full/Mini/Micro/Nano/Pico]. За този РОМ, препоръчват Pico версия на GApps. РОМ-а, можеш да си свалиш от темата в XDA ( най-горния линк). Ако, го флашнеш, моля те напиши някакъв отзив! Благодаря ти предварително! Успех!!!  Tummenupp   

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#3

Благодаря,колега за бързия отговор вчера се наложи да си върна 4.4.4. за да имам тел днес сега ще ги сваля тези имам и още един два надявам се единия вече да тръгне като хората!Ще споделя какво е станало като потръгнат нещата!
Цитирай
#4

(2015-06-03, 11:05:40)mdjurov написа:  bayrah, пробвай [ROM][5.0.2][08/02/15][SaberMOD][Official]Hazy ROM Alpha2 I9100. Все се каня да го флашна и все не намирам време. В коментариите, казват, че бил стабилен, добър откъм батерия и имал малки бъгове, но като цяло бил много добър за всекидневна употреба. Ето ти, два линка с GApps за Andorid 5.0.X LollipopLatest Google GApps For Andorid 5.0.X Lollipop [All ROMs] и Android 5.0.x Lollipop PA Gapps! [Stock/Full/Mini/Micro/Nano/Pico]. За този РОМ, препоръчват Pico версия на GApps. РОМ-а, можеш да си свалиш от темата в XDA ( най-горния линк). Ако, го флашнеш, моля те напиши някакъв отзив! Благодаря ти предварително! Успех!!!  Tummenupp   

Колега извинявам се ,че толкова късно пиша но нямах време просто!Относно рома който ми препоръча,източи ми батерията за час докато настройвах тела.Ето последно какво флашнах и мисля че е читаво,тествано е 4 5 дена и после се наложи да продам тела. Рома от тук:https://www.androidfilehost.com/?fid=23991606952613514, а gaps от тук:https://mega.co.nz/#F!E9sSkCRa!ye24U-jisNPyRYqezI9KRg,надявам се че ще ти свърши работа,успех!
Цитирай
#5

колеги,вчера инсталнах един добър лолипоп 5.1.1,без бъгове досега през последните 24 часа,всичко работи,само все още не съм го зареждал на 100% за да видя как е откъм батерия!Иначе доволно се държи телефончето на антитута ми изкарва много повече от колкото при други версии андроид.Ще ви дам линк от който аз го инсталирах чрез Ютуба,супер лесно става,под клипа на show more са дадени линковете които трябва да дръпнете за съответния файл!Ето и линка ----https://www.youtube.com/watch?v=zopVWagl-U0
Цитирай
#6

tiesto_pld, пиши как е откъм батерия, след като го използваш известно време.

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#7

зле откъм батерия,а и един-два пъти ми заби на приложения,като цяло не е зле,когато не правиш нищо с включен wi-fi батерията може да изкара дълго (1%-2ч) обаче като играя някоя игрица,гълта като 3.0 турбо двигател!Като цяло оценката ми е добра за Лолипоп но и не е кой знае какво откъм екстри.
Цитирай
#8

Повече от CM 4.4.4 не може да се желае...от този телефон
Това е

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#9

Да, времето му мина вече. Пробвах най-различни lolipop, но при всички имаше проблеми, забиване, батерия, изключвания. Върнах го на 4.4.4. За сега спря да ги прави тези проблеми.

Samsung Galaxy S2 4.4.2 NeatROM
Цитирай
#10

От няколко дена съм с официалния Лолипоп на цианоген мод и съм доста доволен.Преди бях със SlimSaber 4.4.4 и мога да кажа че лолипопа се държи по добре.[ROM][I9100][5.1.1][OFFICIAL] CyanogenMod 12.1 Nightly Builds
Цитирай
#11

От няколко дена съм с официалния CyanogenMod 12.1 Nightly Builds. Като цяло много добре се държи телефона, проблема е в батерията поне при мен. Пада изключително бързо ... За 2 часа 20% без да правя нищо с телефона.

Samsung Galaxy S2 slimkat 4.4.4 build 9.0 official 8301, Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black 
Цитирай
#12

И при мен с нео-то имаше такъв проблем. Проблема беше че гугъл търси местоположение около 100к пъти за 1 час. :O Използвай AppOps за да му забраниш и живота на батерията ще се подобри драстично. Smile
Цитирай
#13

(2015-07-23, 08:26:17)830418 написа:  От няколко дена съм с официалния Лолипоп на цианоген мод и съм доста доволен.Преди бях със SlimSaber 4.4.4 и мога да кажа че лолипопа се държи по добре.[ROM][I9100][5.1.1][OFFICIAL] CyanogenMod 12.1 Nightly Builds

Ако си успял да активираш Xpozed може ли да обясниш как си го сторил...
Аз нещо не мога да го активирам Sad
И без гапс запалва, а със гапс не ще...
Кои гапс слагаш ти?!
И какво е това гадно рековъри дето си слага рома???
Мноо тъпо, след това не можеш да сложиш друго, трябва ти комп Sad

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#14

(2015-08-15, 19:18:41)Trepacha123 написа:  И при мен с нео-то имаше такъв проблем. Проблема беше че гугъл търси местоположение около 100к пъти за 1 час. :O Използвай AppOps за да му забраниш и живота на батерията ще се подобри драстично. Smile

Ще ме насочиш ли кое по точно приложение, защото сложих 2 със същото име и нито едно не тръгна  Smile Дава че зарежда и ме изхвърляше от приложението.

Samsung Galaxy S2 slimkat 4.4.4 build 9.0 official 8301, Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black 
Цитирай
#15

@smoklio, аз използвам това и нямам проблеми - App Ops.

D_coffee
Цитирай
#16

Благодаря. но не иска да зареди и ме изхвърля накрая. Поразрових в настройките и видях. че има вградено такова приложение  Smile 
Настройки-Privacy-Privacy guard-advanced от там успях да го забраня

Samsung Galaxy S2 slimkat 4.4.4 build 9.0 official 8301, Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)