Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola moto maxx или sony xperia z2
#1

  Здравейте надявам се няма такава тема.Имате ли предложения относно тези два телефона
Предварително благодаря 
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам предложение. Отнасяй моторолата като куцо пиле домат, ако имаш как да я купиш.

Choosing...
Цитирай
#3

Моето предложение е като предложението на колегата @Sloona.Тука даже не знам каква мярка за сравнение има..Моторолата е убиец на Н-та степен.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#4

@asl
Колега, ще купуваш ли изобщо телефон или просто си намираш занимание? Досега си пуснал 6 теми и избираш между 20 различни телефона?! Bu

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#5

Двата телефона изглеждат доста сходно на хартия,но чак сега видях или поне не намирам къде се продава моторолата.Моля за още мнения
предварително благодаря 

Xn3k просто се чудя.Но така като гледам на хартия и двата са почти еднакви.Имам въпрос относно моторолата.Дали ще бъгва след време по малко от сонито защото е с чист андроид и дали камерата е на нивото на сонито.
А на колегата това ще миже последната Smile
Цитирай
#6

Motorola-та се продава в Латинска Америка и Индия. Тъкмо се зарадвах и влязох да попитам къде са я пуснали, а то...

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#7

Хах .. наистина няма оферти за Moto Maxx.

Разгледах няколко сайта, също и OLX и няма.

edit: @bobyn, ясно.

Алтернативата е Nexus 6, може би? 
Цитирай
#8

Nexus 6 ми е голям дайте някои идеи моля
Цитирай
#9

А какви са ти изискванията? Защото, ако искаш чист Андроид, което си е за предпочитане, то други варианти няма, почти.

Тогава Nexus 5, хем ще спестиш някой лев.

Motorola имат още няколко модела, разгледай ги:

Droid Maxx
Droid Razr HD
Moto X
Цитирай
#10

Чудя се дали мото х е по-добър от xperia z2.Батерията му е малка.За нексус 5 може ли да попитам дали е по-добър и дали камерата снима хубаво като на z2,защото другите имат 2гб рам а з2-гб рам.
Цитирай
#11

phonearena.com
news.smartphone.bg

Както и видео-ревютата в YouTube могат да ти дадат отговори на въпросите. 

Иначе, Nexus 5 ги има много запазени, втора ръка за по 350лв., ако не се лъжа, но не мисля, че камерата им е кой знае какво и може да се мери с тази на Z2. Виж, за по-новите Мотороли (Maxx или пък Nexus 6), не знам. И все пак, ако направиш компромис за размера на Nexus 6, може би това ще е най-добрият избор.
Цитирай
#12

Благодаря за орите.Може би ще взема з2.Според вас добър избор ли е?
Цитирай
#13

Аз съм със Z2-ка от 3 месеца. За тези 3 месеца ползване телефонът не ме е разочаровал нито веднъж. Всичко върви перфектно и телефона се представя точно така както трябва да се представя един апарат от този клас. Дизайнът е страхотен, качеството на материалите е супер както и сглобката. Нито за миг не съм съжалил за изборът си. За първи път толкова много ми допада Android смартфон. Камерата прави страхотни снимки (по-добри от Sony "сапунерката" ми DSC-W120), звукът през високоговорителите е супер, дисплеят е много качествен, наситен, ярък и се гледа еднакво от почти всякакъв ъгъл. Батерията издържа по 4 дена с моето ползване което е много добре. При по-често и по-голямо натоварване издържа по 2 дена. UI ми харесва - много е стилен, лек и бърз. Много близък до чистия Android.
С две думи - супер телефон. Заслужава си парите не на 100%, а на 1000%.
Ако имаш някакви допълнителни въпроси, питай. Smile

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#14

Мисля, че ти направо му го "продаде" Сонито с този убедителен пост, хах. : D
Цитирай
#15

Май нямам въпроси.Взимам го.
Цитирай
#16

Най-накрая се реши! [Изображение: emoticon-00123-party.gif] [Изображение: emoticon-00137-clapping.gif]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#17

Всъщност имам въпрос.Дали да изчакам да излезе з3+ или да взимам з2.Защото като излезе би трябвало да падне цената на з3,но с колко?
предварително благодаря 
Цитирай
#18

Ще падне с 35лв. Ти си преценявай.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#19

Държал съм и двата телефона в ръка и съм правил пряко сравнение. Единствената разлика която открих е в дизайна. Z3 е със заоблени краища, по тънък е и е по-удобен за държане. Капачетата са една идея по-стабилни и черният цвят няма синкав отенък като при Z2. Относно дали си заслужава по-високата цена отговорът ми е НЕ. Просто разликата не е чак толкова голяма защото са пуснати през интервал от 6 месеца. Z3+ вече мога да кажа, че си заслужава пред Z2 защото има много подобрени неща, но цената му се предполага да е доста висока.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#20

Благодаря за информацията 
Цитирай
#21

А според вас след като излезе xperia z3+,ще падне ли цената и на z2?
Цитирай
#22

Z2 почти не може да се намери вече. Ако почакаш още малко съвсем ще изчезне и от няколкото магазина, в които е останал.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)