Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android Lollipop-кой какво ще получи !
#1

 [Изображение: 8151224Z.png]
   
[Изображение: 8151058y.png]


[Изображение: 8151056Z.png]
[Изображение: 8151055a.png]

[Изображение: 8151054v.png]

[Изображение: 8151053e.png]
[Изображение: 8151045Z.png]


В общи линии това е последната информация за евентуалните ъпдейти на различните марки и модели !
   
 

 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Моя нексус 4 вече е с 5.1.1 може би най-стабилен точно до този ъпдейт при мен,чудното е че доста малко модели ще го получат...
Цитирай
#3

Тези таблици не са верни. Ноте 4, примерно, ще получи 5.1, а не е обозначен в списъка.

Choosing...
Цитирай
#4

На този етап това е положението.......Аз не твърдя,че това е окончателно и,че няма да има промени......За Note 4 някъде прочетох,че дори 5.1.1 ще получат някъде към края на юли или началото на август,но там нещата са "Една жена ми каза"......Ако излезнат някакви нови данни ще ги добавим....Към днешна дата това обявяват,това качвам.
Цитирай
#5

....... От къде черпиш тази информация?...... Щото и тука става "една жена ми каза"...... 
Цитирай
#6

Као няма официална информация,така се получава.....Едни хора казват на други хора и.....така..... Smile
Цитирай
#7

^
Страхотна новина!
Цитирай
#8

Таблиците показват кои модели няма да получат Лолипоп и кои модели какво са получили до момента. Явно е, че не показват кой какво ще получи в бъдеще време.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#9

М8 и М9 ще получат ъпдейт до 5.1 100 % Smile Въобще странна таблица Smile
Цитирай
#10

Просто приемете,че тази таблица вероятно ще претърпи корекции и в никакъв случай това не е всичко......Тепърва ще става ясно кой до къде...... Smile
Цитирай
#11

Да бъда и аз полезен, публикувам тази връзка към статия за да отпадне класификацията "една жена каза":
http://www.sammobile.com/2015/06/01/excl...d-of-july/
Цитирай
#12

"According to our highly placed sources, Samsung is planning...........(част от статията)"

Това е точно "една жена ми каза" !  Smile 
Цитирай
#13

Несериозен си. Wink
Аз поне съм дал link към статия.
Цитирай
#14

А горната таблица откъде точно е?
Или някой просто е взел и си я е драснал...вземи тая достоверност.
То не, че може да се говори за достоверност от някакви такива статийки, де, ама все пак...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#15

https://www.kaldata.com/%D0%A2%D0%B5%D0%...01328.html

Зенфоните също

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#16

Защо да съм несериозн ? Има един достоверен източник и това е Самсунг,а не някави "източници" пък били те и високопоставени.....Това е несериозното.....Излизаш и казваш: ъпдейтваме до.....еди коя си версия и толкова.....Не в нета да ми се появяват разни таблици и неаназовани източници и да водим някакви безумни спорове дали е истина или не.... Smile
Цитирай
#17

"Не в нета да ми се появяват разни таблици и неаназовани източници"
Демек като твоята.
Тааа каква точно е целта на темата тогава?

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#18

........... Smile
Цитирай
#19

(2015-06-03, 12:38:57)kobso написа:  А горната таблица откъде точно е?

http://www.androidpit.com/android-5-0-lo...pdate-news

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#20

S5 няма да получи 5.1, жалко.
Цитирай
#21

Флагман на една година е. Почти сигурен съм, че ще го получи. С4 получи 5.0, няма как с5 да не получи 5.1.

Choosing...
Цитирай
#22

М2 и М2 Аква също ще получат ъпдейт до 5.1 Smile

XPERIA XA
Цитирай
#23

С което почти всички устройства от актуалното портфолио на Sony (без два телефона) ще работят под Lollipop! [Изображение: emoticon-00137-clapping.gif]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)