Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Много зарибяваща безплатна игрица. Не виждам писано за нея и ще се опитам да ви я представя. Има доста подобни игри - имаш герои от различен клас и с различни умения, като можеш да ги развиваш чрез добавяне на предмети, руни, скил точки или като вдигаш нивото на самия герой или неговия клас. Предмети се събират от кампании - има нива тип tower defense има и други, в които срещаш различни противници в три рунда. Можеш да събираш екпириънс от битки в арената - 5 на ден има expeditions - веднъж на ден, crystal dungeons - 2 пъти на ден и още доста неща, които да се правят. Постепенно с развитието на героите се отварят все повече и повече възможности за игра. Все още съм доста зелен в играта и със сигурност има неща, които ми убягват, но и така е доста интересна. има възможности и да се развива човек без да се дават никакви пари - кешовия ресурс си се печели в доволно количество и от изпълнение на мисиите. Има и дразнещи неща разбира се - повечето герои са ми малко грозни, туториала изобщо не може да те подготви за играта и ако не ти се пише с други играчи да споделяш опит си е доста глабоблъскане както точно трябва да правиш. Има разбира се и кланова система, ама за сега не мога да кажа каква точно е ползата от нея.

https://play.google.com/store/apps/detai....magicrush

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Да беше пуснал един линк към играта, като я представяш...
Цитирай
#3

(2015-06-03, 15:19:13)oNes написа:  Да беше пуснал един линк към играта, като я представяш...

Тук предполагам сме се събрали да пишем за игри, които са ни харесали и искаме да споделим опит. Линк няма как да дам, защото от мястото където пиша нямам достъп до google play. Предполагам, всеки имащ компютър или телефон и познаващ опцията копи и пейст ще я намери без особено затруднения, а подобни коментари са абсолютно излишни. Апропо винаги съм се чудел какво точно да правя с подобни линкове - на телефона е много по-лесно да се потърси играта в магазина, а на комп така или иначе трябва да се използва bluestacks а там пак трябва да пак да мине през google play. Ако идеята е да се свали от нета арк-то и да се сложи на телефон без интернет, пак не става, защото играта иска интернет връзка.

п.п. извинявам се за офтопика, но просто не се сдържах

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай
#4

Има си правила за публикуване в този раздел и там пише, че линк трябва да се постави - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=864. Също така трябва да има снимки от играта или видеоклип. 

P.S. Да не би да си в Китай, че да нямаш достъп до Google Play?

D_coffee
Цитирай
#5

не..пиша от работното си място и имаме рестрикции, ако знаех че ще стане проблем, нямаше да си правя труда. Нито ми пука дали някой ще я играе, нито искам да агитирам за нея...просто исках да споделя едно приятно изживяване с другите членове на форума. Ако моредаторите сметнат за необходимо, могат да ми изтрият темата

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай
#6

Бях си я добавил преди известно време в Wish List-a, но още не съм стигнал до нея Smile И на мен ми изглежда интересна, може да я пробвам.

Разбирам негодуванието ти, но форумът все пак има правила и тяхната идея е да се спазват.

А който още не е погледнал играта: https://play.google.com/store/apps/detai....magicrush

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)