Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vibe x2 lollipop

Ми аз съм с 5.0 от как си купих телефона наскоро. Не съм забелязъл нито един бъг до сега.

Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy S8
Цитирай
Аксесоари

Има Memory Leak.. това е целия проблем. Също така и мобилните данни понякога се изключват но с самолетния режим се оправя бързо, но все пак е доста дразнещо докато ти е в джоба даже и не разбираш, че са се изключили. Ако някой има решение за downgrade на KitKat моля да го сподели, че нищо не намерих Smile

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай

http://www.needrom.com/category/lenovo/serial-x/
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=607533
Това трябва да ти свърши работа ..

Lenovo Vibe X2
Цитирай

Мерси колега!

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай

Проблема с мобилните данни ми го решиха в Мтел.
При актуализацията телефона е загубил точки за достъп на Мтел и следователно няма как да имам интернет.

Решиха ми проблема в офиса точно за 30 секунди, а предния ден бях ходил до сервиз за телефони и човека ми каза, че иска 25 лв. и 1 час време за да оправи проблема. Пълна пародия, как ни лъжат не е истина просто.
Цитирай

(2015-10-09, 13:03:28)george19 написа:  Проблема с мобилните данни ми го решиха в Мтел.
При актуализацията телефона е загубил точки за достъп на Мтел и следователно няма как да имам интернет.

Решиха ми проблема в офиса точно за 30 секунди, а предния ден бях ходил до сервиз за телефони и човека ми каза, че иска 25 лв. и 1 час време за да оправи проблема. Пълна пародия, как ни лъжат не е истина просто.

Докато не дойде 5.0.1. или 5.1.1. няма да се оправи,повярвай ми...........даже с 5.1.1. го има на супер рядко.Някой знае ли,дали ще се появи ОТА с 5.1.1 да знам дали да ъпдейтвам на жената машинката.....................

П.С.Аз от 2 дена на Нексуса съм с 6.0...........мъка,мъкааааааа Bu Bu Bu
Цитирай

5.1.1 оправя проблемите, защото 5.0.х версиите имат бъгове. А как е Marshmellow-a?
Цитирай

Не се планува все още нищо за модела ни. За момента ще си бозиме на 5.0  Bu

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай

6.0 не е лош,в началото 2-3 дена ми късаше нервите,естествено има бъгове но засега са поносими.Точи батерията много бързо,като ползваш WIFI ,с някои приложения имаше проблем,но се оправиха след ъпдейт на самите приложения,проблем с високоговорителя,преместили са му иконата и с ухото го активираш почти всеки път,но това се оправя а едно ново подменю...................Иначе като цяло,аз като обикновен ламер видях малко разлики,направи ми впечатление че батерията се държи супер,доста по-добре от преди.
Цитирай

Днес дойде firmware update, който оправя проблема със Stagefright.
Цитирай

На мен ми дава "Неуспешно инсталиране на ota ъпдейт" Angry

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай

Един Factory Reset му направи, за да се оправи.
Цитирай

И след Factory Reseta пак не иска... други идеи ?

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай

Много странно. Да не ти е root-нат телефона?
Цитирай

Не. Преди беше, но уж го ънруутнах.

С Флаш Туул го оправих, но ми изчезна имейа... направо полудявам.

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай

след последния ъпдейт (20мб) забелязах ,че сега ако не видя съобщение или пропуснато повикване в джоба ми през секунди вибрира
Цитирай

Здравейте!
След последният ъпдейт от 27.10.2015 X2_EU_S228 се получи следният проблем , телефона вероятно забива нещо и не дава никаква индикация за живот. Включва се след много продължително задържане на бутона за включване. Ако се набере телефона в това състояние след известно време без сигнал изключва набирането на отсрещният телефон като неуспешно. Някой сблъсквал ли се е с проблема и идея за решението му. Преди този ъпдейт не съм имал никакъв проблем от този род.

Huawei Mate 20 Pro & Huawei GT 2 Pro
Цитирай

Аз нямам такива проблеми.
Цитирай

(2015-11-20, 16:42:21)ambakalov написа:  Здравейте!
След последният ъпдейт от 27.10.2015 X2_EU_S228 се получи следният проблем , телефона вероятно забива нещо и не дава никаква индикация за живот. Включва се след много продължително задържане на бутона за включване. Ако се набере телефона в това състояние след известно време без сигнал изключва набирането на отсрещният телефон като неуспешно. Някой сблъсквал ли се е с проблема и идея за решението му. Преди този ъпдейт не съм имал никакъв проблем от този род.

Удари му един хард ресет. Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

Някой, който има battery case-а ще сподели ли мнение дали има някакъв проблем? Колко време горе долу издържа батерията с него?
Цитирай

Case-а е всъщност power bank-а.
Цитирай

А какво ще кажете относно издражливостта на батетията Ви? По колко време издържа тя?
Цитирай

Имам един въпрос колеги. Браузърът ми по подразбиране е Mozila, а аз искам да си го сменя с Google Chrome. Как става това ?
П.С Реших си проблема.
Цитирай

Скоро смятам да вземам тая машинка, та кажете моля кой е последния ъпдейт до момента, очаква ли се 6.0 и дали въобще да го дитам на lollipop ?
Цитирай

Последния ъпдейт за сега е 5.0 и има смъсъл от него. Забелязва се при "падането" на батерията докато не се използва телефона, а и като цяло интерфейса на близалката на мен лично по ми допада от колкото на кит кат-а. А по въпроса за ъпдейт до 6.0, май тая година няма да го получим(гледах един сайт в който имаше всички модели смартфони, които ще получат този ъпдейт до края на годината, но за съжаление нашият модел не бе от споменатите там).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)