Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Micro Sim trey
#1

Здравейте, от къде може да се закупи черен трей за Ми3 за микросим карта. Намерих един, два във али, но са на цени от 35 евро, което ми се струва страшно много. Не можах да намеря другаде на по нормална цена.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
Аксесоари
#2

http://www.ebay.co.uk/itm/Black-Mini-Sim...58c6377573
Mi3 не са ли с мини сим?
Цитирай
#3

Да той е с мини сим трей, аз имам микросим карта и ми трябва такъв трей, за да я сложа в телефона, това което си ми показал е нормалния трей, който идва с телефона.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#4

Моя е с нормална карта.С адаптер няма ли да стане? Има такива от карти,които може да са микро и нормални.

[Изображение: Laser_cut_micro_SIMs_3.jpg]

За тия адаптери говоря.
Цитирай
#5

Телефона е на приятелката ми, която имаше преди една Нокиа и с такъв адаптер се закачи един пин и тя като дръпна адаптера издърпа и пина. Сега не работи слота и тя се притеснява да не стане нещо подобно и на Ми-то. В ibuygou нямат наличност, другите, които намерих са по 30 - 35 евро.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#6

Не слъгвайте празен адаптер в сим слота,че наистина се чупят пиновете
Цитирай
#7

Продават преходноци в olx от нано към микро, от микро към нормална. Така ще можеш да си ползваш оригиналния трей
Цитирай
#8

@mitkoandroid точно така се счупи Нокиата, затова търся трей.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#9

И докато намериш трей телефонът няма ли да се ползва? Може по-евтино и бързо да ти излезе да смениш SIM картата при оператора.
Цитирай
#10

(2015-06-05, 10:59:23)pavelcheto написа:  Здравейте, от къде може да се закупи черен трей за Ми3 за микросим карта. Намерих един, два във али,  но са на цени от 35 евро, което ми се струва страшно много. Не можах да намеря другаде на по нормална цена.

Микро, Нано и каквито там ти е кеф за без пари: http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?page=2
Цитирай
#11

Сайта е добър. Препоръчвам го и аз. Не се притеснявай, че не си го чувал.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#12

Сайтът изисква регистрация преди покупка. @Be6i4, само на фирми ли продават в този сайт?

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#13

Във Виваком ми смениха картата безплатно?
Цитирай
#14

(2015-06-08, 11:39:54)uphero написа:  Във Виваком ми смениха картата безплатно?

Безплатно, защото не си сменял карта до сега!
Имаш само 1 опит! Smile

Следващия, ще ти струва 15 лева!... (около)

(2015-06-08, 11:13:00)krassiy написа:  Сайтът изисква регистрация преди покупка. @Be6i4, само на фирми ли продават в този сайт?

НЕ! ...и на частни лица.
Китайката дето е собственик на сайта/магазина/сервиза, е много точна!

90% от нещата в сайта НЕ са "рефърбишд", а са свалени от оригинални телефони и са в перфектно качество...
Цитирай
#15

(2015-06-08, 11:13:00)krassiy написа:  Сайтът изисква регистрация преди покупка. @Be6i4, само на фирми ли продават в този сайт?

Не е за фирми. Може да си поръча всеки. Само, че в пощата са много зле и 2 пъти ходих до там. За 2 седмици дойдоха нещата.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)