Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Евентуална покупка на G3?
#26

Ами казаха ми че има 24 месеца гараанция и сервиза е в K&K electronics София даже адрес ми дадаха на сервиза , а за vega2002 погледнете сайта имат и физически магазин в пловдив дали от там ще е по добре.Благодаря ви много за отговорите.

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай
Аксесоари
#27

Защо не погледнеш скайфон,смартфон и мобилтел

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#28

моят d855 излезна към 480 кинтчиче от алито, но май ще се бръкна 15лв да го връщам. Smile Нещо не ми харесва как му държи батерията.
Цитирай
#29

Този rvmobile коректен ли е и най важното дали стоката е качествена не да има проблеми с прегряване жълти петна и такива.

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай
#30

Коректни са, а тва с жълтите петна си е дефект на производителя, не на търговеца. Въпрос на късмет е Smile

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#31

Телефонът пристигна вчера поръчах го от rvmobile гаранция си има всичко оригинално няма никакви проблеми температурите са ми към 60 -65 градуса на натоварено използване и 50-55 в нормално използване това на процесора а батерията е в диапазон от 30 до 35 градуса.Не знам дали е нормално усеща се затопляне :Д

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай
#32

Нормално е естествено. Радвай се на новата си придобивка.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#33

Благодаря много.А сега мнение кой rom е най добър някой може ли да ми даде :Д някой да е базиран на стоковия просто да е по оптимизиран Smile

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай
#34

Най-добрия ром е в нашият раздел. Рома на колегата Vargala81.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#35

LG G4 е 35 градуса в нормално ползване. (процесора)
Батерията е 27
Просто G3 си отделя повечко топлина. Това е нормално за телефона

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#36

Твоя процесор е по-енергоефективен, нормално е и телефона да грее по-малко.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#37

Ако някой смята да ползва G3 като навигация на по-дълъг път, да знае, че телефонът прегрява. Та да се насочи към друга алтернатива.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#38

Е аз моя го ползвах август месец и за 350км не съм имал проблеми. Наистина позагрява малко, но това е нормално. Единствено не можах да си намеря зарядно, което да ми поддържа батерията поне да не пада Undecided

Galaxy S24 ultra 512gb
Цитирай
#39

До към 3-3,5 часа и моя няма проблем, ако обаче се наложи да работи по-дълго, което означава да се включи на зарядно, тогава почват проблемите. А през един от дните реших да пробвам и без зарядно и пак започна да дропва. Съмнявах се да не би да е от ъпдейт на Sygic, но се оказа, че хавата е подобна и при други колеги, както с други навигации, така и със стоков Андроид.

Като дойде време да го сменям и ако дотогава продължават драмите с прегряването на новите чипове, определено ще взема някой телефон среден клас. Разочарован съм.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#40

   
Някой нещо ако може да каже за тези европейски версии или корейски или каквито са там??
Коя версия на телефона е най популярна и се продава в Бг и как може да се разбере от изпратени снимки от "продавач"?
Благодаря предварително!


Прикачени файлове Миниатюри
   

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#41

D855 е най-популярен и продаван у нас. За да разбереш може да инсталираш това приложение >> https://play.google.com/store/apps/detai...uctioninfo .
Освен това го пише на кутията на телефона (ако има такава).
Може да влезеш в настройки>> общи>> относно телефона>> информация за хардуера>> модел номер. Там пише кой е точно модела.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#42

Сложих 2 снимки по горе, които човека ми е пратил...
Всичко нормално ли изглежда??
Какво да го накарам да ми прати още да е по сигурно, щото искам да отида лично да го взема, но да питам тука това-онова да не се разкарвам излишно, ако някой му се стори, че не е както трябва...

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#43

Всичко е точно

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#44

Всичко изглежда нормално. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#45

Нещо друго да поискам да ми прати?
Всеки съвет би бил полезен Smile

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#46

Модела е като за нашите ширини. Останалото е състоянието му. Как изглежда и т.н.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#47

(2015-09-12, 18:23:33)dingila написа:  Нещо друго да поискам да ми прати?
Всеки съвет би бил полезен Smile

D-855 е модела за Европа, съответно и за България. Поискай и кутията на апарата, сравни изписаният на нея IMEI с този на самия апарат. Ако има някакви документи са добре дошли също. Принципно трябва да има в комплекта и слушалки, кабел и зарядно.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#48

Доволен съм много от телефона перфектен е снима идеално играя asphalt 8 беь проблеми няма насичане държи към 55 - 60 градуса докато играя 1 час играх и всичко е перфектно. Докато го ползвам е на 50 градуса някъде даже пада и под 50 говоря за температура на процесора а температурата на батерията стига докато играя до 36 макс 37.Мнения дали тези температури са добри и има ли възможност да де появи жълто петно ? Благодаря ви Smile

Samsung Galaxy S10e - Prism Black
LG G6 - Silver
Samsung Galaxy S6 - Black
LG G3- Titan - best phone !
Samsung Galaxy S3 Neo GT-i9301i
LG Optimus L7 P700 
Цитирай
#49

Ползвай си го със здраве. Ако има жълти петна, ще ти сменят дисплея гаранционно Smile

Xiaomi 12
Цитирай
#50

walkingdead, коя версия взе? 16 или 32gb?

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)