Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на LG G2 - неясни моменти
#1
Question 

 
   Здравейте,

Наканил съм се да си купя LG G2 (в момента съм с LG G2 Mini, но ми се ще да дигна малко размера на дисплея). Нов обаче ми идва малко скъпичък (все още), та си мислех да има два вариант - да купя такъв втора ръка (нещо май не ме кефи много-много) или да си поръчам refurbished от AliExpress-а. За тоя втория вариант искам да питам - някой поръчвал ли е (не този модел конкретно, а по принцип) от там? Проблеми някакви имал ли е (ясно е, че репутацията на търговеца трябва да е максимално положителна)? Ходил ли е на митница да го освобождава (не съм особено запознат с процеса, това ме смущава) и ако да - колко време му е отнело? Или се получава в пощенския клон по местоживеене?
   
 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Темата е за друг раздел.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#3

По - добре си купи втора ръка с гаранция оттук, отколкото рефърбишед от Китай. Ма много по - добре е.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Мисля, че няма причина да предпочетеш AliExpress.

Фактически и двата варианта са за телефон втора ръка, само че за единия няма да де налага да чакаш толкова и да се занимаваш с какво ли не. Още повече, в Еконт ще можеш да разгледаш телефона преди да го купиш, а за AliExpress не съм сигурен.
Цитирай
#5

Понеже и аз се каня на G2, ще си позволя да hijack-на темата.

Как стоят нещата днешно време с жълтите петна при него? Само при старите партиди ли го е ималo този проблем или и днес се среща?
Цитирай
#6

всичко е до късмет,аз го ползвам вече година и нямам петно,а си го товаря подобаващо,телефончето е страхотно.

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)