Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на оригинална батерия ...
#1

 
   Здравейте колеги,
От няколко месеца имам проблем с батерията (изведнъж при изтощена батерия ми показва 100% заряд, екрана почва някакси да трепери всякаш минават ленти).
Следователно се налага да сменя батерията, от къде мога да закупя оригинална батерия за С3 и горе долу на каква цена вървят някой има ли понятие?
А последно да ли се предлагат оригинални батерии с по голям ампераж???
 

Xiaomi Mi4 LTE - - -> Redmi Note 4 - - -> Redmi Note 5 !!!
Цитирай
Аксесоари
#2

За да е 100% трябва да е от оторизиран сервиз на Самсунг,като Омниаком примерно.Цената е около 25-30лв.А,дали има оригинална подсилена,мисля че не,но не ти пречи да попиташ Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

@babdeyd, оригинала, за 29 лева оттук :

 
Цитирай
#4

(2015-06-07, 09:59:09)nikolov89 написа:  За да е 100% трябва да е от оторизиран сервиз на Самсунг,като Омниаком примерно.Цената е около 25-30лв.А,дали има оригинална подсилена,мисля че не,но не ти пречи да попиташ Smile

Омниаком вече са извън играта.
Цитирай
#5

S3 GENUINE Samsung GALAXY S III 3 GT i9300 / 9305 BATTERY Original Galaxy @ Ebay.com
Моята я взех от Ebay , дойде ми към 15 лв с доставката от Англия за 5 дена. Произведена в Кореа. Имаше по-евтини с 2 $, но на тях пише Made in China и някак им нямам доверие. Направо вдъхна нов живот на телефона, вече издържа по 2 дена , а не както със старата - 6 часа Smile
Цитирай
#6

Аз си взех китайска за 16 лв от един магазин за аксесоари.Добре се държи засега,но ми се струва,че започва все по-бързо да се изтощава,а я ползвам от 2 седмици.Съветвам те да си вземеш оригинална,не се лъжи с китайчета.

Samsung Galaxy S3
Цитирай
#7

Колега, аз преди седмица взех ето такава. Няма изтощаване тази батерия. Много съм доволен от покупката и е с 180 дни гаранция.
https://batteryservice.bg/%D0%BF%D1%80%D...galaxy-s3/

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#8

(2015-06-17, 15:26:06)marmota написа:  Колега, аз преди седмица взех ето такава. Няма изтощаване тази батерия. Много съм доволен от покупката и е с 180 дни гаранция.
https://batteryservice.bg/%D0%BF%D1%80%D...galaxy-s3/

Колко сантиметра стана дебелината на телефона ? А теглото с колко се увеличи ? Гледах ревюта, но нямам отговор на тези въпроси !

galaxy s3 ; samsung tab a10.1 (2016)
"Не давай съвети. Умните не се нуждаят от тях, а глупавите - няма да се вслушат"
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)