Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за покупка на печка до 500лвТТ
#1

 
   
 
Колеги дайте съвет за ел.готварска печка до 500лв.
Аксесоари
#2

Имам GORENJE и съм ужасно доволен. Вече три години не е мръднала.
Ето такава е:
http://www.technopolis.bg/bg/Electric-co...W/p/702504

Всъщност цялата ми бяла техника е на тази фирма и нямам никакви забележки.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#3

Имаш горение защото сони нямат печка в продуктовата си гама... Smile
И аз съм доволен от горение, но за вграждане модел.

Choosing...
#4

Принципно търся с повечко екстри на възможно по ниска цена.
#5

@Sloona

Абсолютно вярно! Lol

@placebo
Gorenje предлагат много добро качество на сравнително добра цена.
А какви точно екстри търсиш в готварска печка? Unknw_mini

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#6

Въртящ грил, вентилатор повечко програми все благинки Smile
#7

Моят съвет е да погледнеш уреди за вграждане втора употреба. Има Miele, AEG, кво ли не (плоча с 4 зони и мултифункционална фурна). Имат и гаранция. Шкаф може да си купиш от продавача на печките или да си поръчаш, или да си направиш сам. 3 дъски са.
Номерът е, че взимаш нещо от най - висок клас на доста сносна цена. Има и гаранция.
Друг вариант са безлихвените лизинги. Аз така взех моята.
Не препоръчвам евтино Горенье, на майка ми 2 фурни и изгоряха.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#8

Аз пък не препоръчвам печка за вграждане, освен ако не се изгради както трябва. Вградените печки образуват страшен конденз по външните стени на уреда и трябва да бъде изградена цяла инсталация за събиране на водата и изпаряването й. Всички продавачи удобно спестяват този момент. Казвам го от личен опит. Конденза от една такава печка ми наду ламината в стария апартамент, защото кухнята беше в хола, а стената зад шкафовете мухляса. На по-късен етап разбрах за това от хора, които се занимават с такова оборудване.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#9

(2015-06-10, 10:25:58)placebo написа:   
   
 
Колеги дайте съвет за ел.готварска печка до 500лв.

Чак пък толкова ли няма форуми за разни електро уреди? Съвсем на бгмама го обърнахте!
#10

Нали се сещаш, че от печка за вграждане до печка за вграждане има голяма разлика?
Освен конденза при някои калпави модели се наблюдава нагряване на корпуса до скромните 120 градуса. Не конденз ами пожароопасни ми се струват. Miele и AEG с такива проблеми не знам да има, както и коя да е читава от висок клас. Моята не е кой знае какво като марка но е с доста екстрички, висока цена и двоен корпус и радиален вентилатор помежду им. Нито конденз нито нагряване нито каквито и да е проблеми вече 7 години.
Аз лично бих се оглеждал за фурна за вграждане с два вентилатора, конвекция, каталитично почистване, подложка за остатъците при готвене с опция да ги разтваря по химичен начин, амортисьори на вратата за плавно отваряне/затваряне и многостъпално закачване на решетката, опция за готвене на пара, вункция за размразяване, променлива настройка на грила, инфрачервен грил, програми за различни видове ястия и т.н. Лошото е че с бюджет 500 лв. говорим за втора употреба такава.
#11

Спрях се на тази http://www.techmart.bg/products/product_details/29251  Smile А бг мама си е култ  евър  Big Grin
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)