Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Samsung Galaxy Grand Prime
#1

   Здравейте, явно имам проблем с светлинните индикатори на Samsung Galaxy Grand Prime. При известие, пропуснато повикване или зареждане на телефона не ми се показва никаква светлинка. Възможно ли е този модел да няма такива индикатори, пробвах с друго зарядно не е от него. Какво бихте ме посъветвали или да го нося направо при оператора в магазина?!
Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

До колкото виждам този модел няма индикатор за пропуснати повиквания а само сензори за близост и светлина:

http://www.phonearena.bg/phones/Samsung-...ime_id8945

Активирай си Умното Известяване за пропуснатите обаждания от менюто Движения и Жестове колега,това на практика замества липсата на Лед Индикатора.
Цитирай
#3

Здравейте,
Извинявам се, че се намесвам в темата, но става въпрос за същия телефон.
Купих си го преди 2 седмици, обаче изобщо не съм доволна от снимките, които прави. Излизат тъмни- с или без светкавица...разлика няма.  Като цяло май и цветовете на дисплея не са много хубави.
Някой дали има същият проблем и евентуално дали има възможност някак да се оправи? И това основание ли е да направя рекламация на телефона?
Благодаря
Цитирай
#4

@rusalina, сподели някои снимки да видим за к'во иде реч.. Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#5

a, успях.
Не знам колко ще се види, но снимката е правена вчера и времето не беше никак мрачно Sad


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)