Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G3 vs S5 vs Sony Z3
#1
Rainbow 

 
   
 Здравейте,

чудя се от известно време на кой телефона да се спра ...

И трите имат леко различен по големина дисплей, и трите ме устройват. Въпросът тук
е кой телефон е най-добър откъм функционалност,качество ( на дисплея, ОС-а и т.н )

Досега съм ползвал Самсунг  и като че ли искам да пробвам нещо друго, но не съм сигурен
какво точно да е. И ЛГ-то и Сонито ги разцъквах по 10-тина минути и като че ли Z3-ката
ми се стори по-луксозно изпълнения, менюто като че ли по-ми пасна...

Но все пак от толкова малко време впечатленията може да са субективни, та чакам мнения
на хора, ползващи/ли тези модели.

Мерси предварително Wink

П.С Имам предвид , че всеки модел е по-скъп с около 100 лв от другия( S5 < LG G3 < Sony Z3), та и това влиза
в оценката...

Sony™ Xperia Z3 White D6603®Lollipop 5.1.1
Цитирай
Аксесоари
#2

Всеки модел е по-скъп от другия с по 100 лева и трите модела са с много надути цени!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

Да започна с това, че не ползвам нито един от изброените в момента.
Аз лично ги подреждам така Зет3>С5>Г3. Зет 3-ката е супер телефон, щом ти харесва, няма да съжаляваш.

Choosing...
Цитирай
#4

Лично аз ти препоръчвам z3. Не съм си играл много с g3, но не ми допада чак толкова. А колкото до с5 и той не е лош телефон, но определено бих предпочел z3. И аз бях в горе долу същата дилема и реших да взема z3. Изобщо не съжалявам.
Цитирай
#5

Z3>S5>G3
Успех!

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай
#6

(2015-06-11, 10:57:47)Ивайло69 написа:  Всеки модел е по-скъп от другия с по 100 лева и трите модела са с много надути цени!

Lenovo Vibe Z2 Pro  по-добър ли е Smile ?

Sony™ Xperia Z3 White D6603®Lollipop 5.1.1
Цитирай
#7

А ти как мислиш? Изобщо защо намесваш друг телефон?

Имал съм Z2, преди Леновото бях с G3, и двата взети заедно не могат да стъпят на малкия пръст на Леновото, където има една приказка. Нито имат тази бързина и лекота на работа, нито има толкова добра камера, за дисплея пък да не говорим и това са само основните и най-важни неща!
Последната пръчка S5 няма да си правя труда да я коментирам.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#8

Аз също съм за Z3-ката. Правил съм сравнение между нея и G3 и определено Sony-то ми допадна повече. UI на Sony е много лек, изчистен и бърз. Качеството на материалите, сглобката и дизайна също са по-добри (поне според мен).

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#9

1. Z3
2. G3
3. S5
Storstark

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#10

(2015-06-11, 15:25:58)Ивайло69 написа:  А ти как мислиш? Изобщо защо намесваш друг телефон?

Имал съм Z2, преди Леновото бях с G3, и двата взети заедно не могат да стъпят на малкия пръст на Леновото, където има една приказка. Нито имат тази бързина и лекота на работа, нито има толкова добра камера, за дисплея пък да не говорим и това са само основните и най-важни неща!
Последната пръчка S5 няма да си правя труда да я коментирам.

Е като спомена Леново не изключвам никакви варианти, в случая Р90 влиза ли в графата - "струва си" ?

Sony™ Xperia Z3 White D6603®Lollipop 5.1.1
Цитирай
#11

Ако въпроса ти е сериозен, аз не мога да ти отговоря, не съм имал "допир" с този телефон.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#12

За момента се спрях между Note 3  и Sony Z3 ... ?

Sony™ Xperia Z3 White D6603®Lollipop 5.1.1
Цитирай
#13

Note 3 поне ще знаеш, че имаш телефон. Натисни се малко и вземи Нот 4.
Цитирай
#14

Еми за Ноут 4 разликата е мин 200 лв с 3-ката, не знам дали си заслужава ... Smile

Иначе смяташ , че 3-ката е по-добър от сонито ли ?

Sony™ Xperia Z3 White D6603®Lollipop 5.1.1
Цитирай
#15

@ivanov_km ,,Note 3 поне ще знаеш, че имаш телефон"
А Z3 какво е ? Пералня ? Печка ?

До автора: Щом имаш Note 2 и искаш да разнообразиш с нещо друго, то Z3 е много добър избор (да не кажа перфектен). Телефонът просто няма слаба страна. Аз имам Z2 и съм изключително доволен. Следващият телефон най-вероятно пак ще е Sony.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#16

Просто перфектен, позачети се малко в тази тема и ще видиш за какво иде реч.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=70254
Цитирай
#17

Зачетох се и не виждам телефонът да има някакви детски болести. Ако има някакви софтуерни бъгове, то те се дължат изцяло на Lollipop-а и се срещат в почти всички телефони ъпдейтнати до тази версия на Android. Не съм чул някой със Z3-ка да съжалява че си я е купил Smile
Note 3 не мога да го коментирам защото съм го разглеждал само веднъж и то за кратко и мнението ми основно се гради по мненията на колегите във форума които го притежават. Не ми се вижда много смислен ъпгрейда от Note II към Note III.
Виж Note IV е друга ,,бира".

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#18

За сонито знам, че се появяват жълти петна макар и да не е толкова често колкото при ЛГ,. Проблемни са им задните стъкла имат склонност към безпричинно пукане. В секцията на З3 срещнах няколко оплаквания за отлепен преден дисплей в следствие на подуване на батерия ако не се лъжа. Като цяло във форума им има доста теми започващи със "проблем" което малко или много действа възпиращо. Няма безпроблемни телефони все пак.
Цитирай
#19

Съгласен съм с колегата k0brA, не виждам никакъв смисъл от ъпгрейд от Note 2 към Note 3. Вземи Z3, за да разнообразиш малко, ако вече TW UI ти е омръзнал. Не че няма да останеш доволен от Note 3, даже напротив, но надали ще усетиш съществена разлика със сегашния си телефон. Абсолютно всеки един телефон си има някакви проблеми, било то софтуерни или хардуерни. Перфектен телефон няма и надали ще има някога. На един може да му се появяват жълти петна, друг пък да прегрява, а трети да......... Искам да кажа, че при избора на телефон не трябва да се обръща толкова голямо внимание на такива неща. Всичко опира до късмет. Ако си "късметлия" и купиш дефектна бройка, нали си имаш гаранция. Smile

D_coffee
Цитирай
#20

Откъде ще се купува телефона?

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай
#21

TW UI никога не съм го ползвал, слагам нова лаунчер ... както и да е. Най-вероятно ще го взимам втора ръка, то нов телефон в БГ не си заслужава според мен ( мое мнение ) .

А може и да изчакам да видя Р8 какво ще покаже, както и новото meizu mx5 ....

Sony™ Xperia Z3 White D6603®Lollipop 5.1.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)