Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РОМ-че подарък: XnetfoX
#1

 
   Искам да направя един подарък на всички колеги от Форума с устройство(ако не са горди притежатели, то ще станат) Lenovo A2107H.
Споделям този РОМ, тъй като едва с него усетих удоволствие от въпросното устройство.
Няма ЛАГОВЕ, бъгове и прочие... тествал съм игрите: Colin McRae Rally, N.O.V.A.3, Call of Duty и др. 
Всички функционалности за модела работят, има Български език и клавиатура!
Скоростта му достигна необходимата за Андроид устройство - СКОРОСТ.

Начините за инсталиране са 2-ва:
1. Руутнато устройство с буутлаудър: CWM или TWRP, изчиствате шината и буфера, заедно със софтуера. Инсталирате сваления .zip-пакет и рестартирате!
2. Традиционния начин при обикновено устройство(заключено): изпълняват се стъпките от описаните теми във форума за руут и рекавъри, след което 1-вия начин.
A2107 XnetfoX
линк:  https://drive.google.com/file/d/0B0Lfglu...Fhck0/view

Ако темата е в разрез с правилата--> КОША, който видял, видял!
ПОЗДРАВИ.
   
 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Не съм доволен от ROM-a! Лагва, забива, не работи корекно с CD- картата!

Lenovo A2107A-H, Lenovo A536, Lenovo A328, HTC Desire 816G
Цитирай
#3

Препоръчвам ти:
1. Изтегли ROMtoolBOX Pro, има го в наличност в замундъ.
2. Щом използваш Карта-памет, е наложително, тъй като аз се сблъсках с подобен проблем и само туулбокса помогна, разпредели си привилегията на swap-партишъна или иначе казано освободи си мястото на таблета за резерв докато е включен.
3. Единствения начин да накараш линк-ту-сд и същевременно да е комплекс с цялата система е туулбокса.
4.В допълнение: апликейшъна ти разрешава да управляваш натовареността на процесор и видео и редица други(като управление на системни приложения, ром-ове, шрифтове,анимации и др, и др, и др.)...в комплект с Лъки патчър(премахващ реклами от приложенията и лицензни проверки).
5. При мен все още няма нищо нередно и проблемно.

Ако мога да ти помогна, ми пиши!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)