Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

След връщане към стоков ром телефона има леко лагване
#1

След връщане на стоков ром забелязах следния много дразнещ проблем. Телефона има лек лаг на някои игри (и то леки игри) наблюдава се само на 1 2 игри. Също при скролване в едно само едно от менютата също се наблюдава въпросния лаг. След флаш съм направил factory reset (с последния за България firmware съм от sammobile, поради причината че с нито един от другите не ми тръгва камерата) нямам инсталирани почти никакви приложения игри лаунчъри или каквото и да е което може да пречи на работата на телефона или да дърпа от рама му. Какво бихте ме посъветвали. Благодаря предварително !
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами рутни го и изчисти рекламни и гугълски приложения, които не ползваш и виж как ще се държи Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

А какво ще стане ако през Kies му дам Emergency Firmware Recovery?
Цитирай
#4

Ще ти поиска код (който естествено, че нямаш) и нищо няма да стане.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Хаха ясно Smile добре защо така се получи че след като флашнах до CM 12.1 връщането към стоков ром ми се оказва почти невъзможно (предвид това че един единствен firmware става за моя телефон и той дава проблеми лагване и т.н) с всички други firmware не ми тръгва камерата. Оказа се че с това флашване с къстъм ром просто обрякох телефона си докато го имам да съм с къстъм. Ще ми е като обеца на ухото друг път такива упражнения никога.
Цитирай
#6

С Odin пробва да го флашнеш два поредни пъти (БЕЗ отметка на Auto-reboot) - като след първия път като ти изпише PASS (и светне зелено) изваждаш/слагаш батерията обратно и пак в download режим повторно го свързваш с Odin и пак го флашваш за втори път.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

Благодаря за отговора опитах но нестава същата работа стоковия ром лагва на едно меню и на някои игри което е много дразнещо, имам чувството че телефона никога няма да може да бъде какъвто беше
Цитирай
#8

Понеже не съм от най-компетентните, бях си роотнал телефона но сега ми дава доста грешки и искам пак да сложа оригиналния firmware.
Та мисълта ми е контактите, снимките и програмите които са в паметта на телефона ще се изтрият ли,че имам доста важни работи в телефона ?
Цитирай
#9

Не, няма да се изтрият.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#10

Odin форматира само папката System, което не засяга файловете ти, но по-добре си направи бе към.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)