Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на флагман (от Теленор)
#1

Предстои ми преподписване и се чудя кой от предлаганите флагмани към момента си заслужава най-много... Става дума за LG G4, HTC M9, Galaxy S6 и Сони Z3. Ще помоля за мнения  Smile
   
 

All we are is dust in the wind...
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз бих избрал S6-цата. Според мен за момента това е най-добрият избор, но в първите партиди е възможно да се срещат проблеми.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#3

Според мен G4 или Z3, другите два са пълни пръчки!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#4

От тия S6 определено смятам, че е най-смисления вариант. Зависи за какво ще се ползва де, но аспектите в които S6 превъзхожда останалите телефони са достатъчно много и са важни (: Единствения проблем, който можеш да имаш с него е по-слаба батерия. 
Z3 също е много добър избор, но единственото място където превъзхожда S6-цата е в батерията.

G4 и M9 няма да ги коментирам. htc-то ми харесва, но сравнен с останалите просто изостава. G4 някои казват че е много хубав, но мен лично ми е странен и със софтуера си ме отблъсква безкрайно много.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#5

Бих взел всичко пред Амолед дисплей.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#6

Съсредоточи се върху G4 или Z3.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#7

Разцъках G4 и мога да ти кажа с ръка на сърцето, че такъв дисплея няма! Бях изключително изненадан от него. Като бързина е изключителен нищо, че не е осем, а шест ядрен. Друго нещо е и уникалната камера. Е няма такива снимки.
Много се чудех между него и Note 4, но по - големия дисплей в моя случай надделя.
Според мен...HTC не си заслужава...Z3 е хубав да, но дисплея е под всякаква критика (лично мнение).
S6 Edge е ефектен признавам. Много добре седи в ръката и има доста интересни неща.

Та...бих ти препоръчал G4 на 100% от изброените.
На 2ро място Edge ... Обикновения S6 не ми хареса. Нито с дизайн, нито с нищо (пак лично мнение).

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#8

Почти се бях навил на G4, но тази статия от днес ме отказа :http://www.androidauthority.com/lg-g4-to...es-616662/ (масов проблем с тъча). Може да е софтуерен проблем, който да се оправи с ъпдейт, но ако се окаже хардуера? Не мисля да рискувам за сега. Новите галактики също се прочуха с проблеми по екрана и хоум бутона, та взех да се насочвам към Z3? 

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#9

(2015-06-15, 08:14:49)RiseOfTheLycan написа:  Разцъках G4 и мога да ти кажа с ръка на сърцето, че такъв дисплея няма!...
...Z3 е хубав да, но дисплея е под всякаква критика (лично мнение)

Ми, тя технологията на дисплея е една и съща - квантови точки. Tooth 
Различават се само по резолюцията. Лично съм ги сравнявал и цветовете им са съвършено еднакви, просто при G4 има по-голям контраст заради QHD резолюцията. Visslar

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#10

(2015-06-14, 11:49:51)centavar написа:  Предстои ми преподписване и се чудя кой от предлаганите флагмани към момента си заслужава най-много... Става дума за LG G4, HTC M9, Galaxy S6 и Сони Z3. Ще помоля за мнения  Smile
   
 

Вземи си айфон и не се излагай хаха. Майтапа на страна , от тези телефони бих обърнал внимание единствено на м9 и г4 , самсунг и сони са пълни боклуци(лично мнение естествено)

iOS master race
Цитирай
#11

(2015-06-18, 03:50:03)jorkata92 написа:  
(2015-06-14, 11:49:51)centavar написа:  Предстои ми преподписване и се чудя кой от предлаганите флагмани към момента си заслужава най-много... Става дума за LG G4, HTC M9, Galaxy S6 и Сони Z3. Ще помоля за мнения  Smile
   
 

Вземи си айфон и не се излагай хаха. Майтапа на страна , от тези телефони бих обърнал внимание единствено на м9 и г4 , самсунг и сони са пълни боклуци(лично мнение естествено)

Чудно ми е как е възможно да се изказват такива крайни мнения по повод качеството на два от основните брандове на базара Сони и Самсунг? Аз съм притежател и на ЛГ Г2 и на ЛГ Г3 и с ръка на сърцето си мога да кажа, че имат много трески за дялане в тях. Да телефоните са бързи но точно дисплейте им куцат. На г3 му се пука рамката от нищото. Дано при Г4 всичко това да е минало. Самсунг бил боклук, а не се ли определя като такъв заради цената му? Вземете нот 4, че една година почти след пускането му на пазара струва колкото прясно излязлият Г4.
Цитирай
#12

@ivanov_km
Какво очакваш от потребител на iPhone? Tooth Много ясно, че всичко останало е боклук.
M9 бил по-добър от Galaxy S6!? Bu

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#13

(2015-06-18, 03:50:03)jorkata92 написа:  
(2015-06-14, 11:49:51)centavar написа:  Предстои ми преподписване и се чудя кой от предлаганите флагмани към момента си заслужава най-много... Става дума за LG G4, HTC M9, Galaxy S6 и Сони Z3. Ще помоля за мнения  Smile
   
 

Вземи си айфон и не се излагай хаха. Майтапа на страна , от тези телефони бих обърнал внимание единствено на м9 и г4 , самсунг и сони са пълни боклуци(лично мнение естествено)

И как стигна до това велико заключение, че Сони и Самсунг са пълни боклуци? Имал си всички техни флагмани и се се убедил сам в това или просто някой ти e казал, че Самсунг лагвали заради TW (ползвам TW UI от една година и никога не съм имал проблеми), а Сони били.... (не се сещам нищо лошо за Сони и по-конкретно за Z3)?  

Със сигурност печката M9 е по-добра от S6 и Z3.  Bu

За да не съм  Offtopic  +1 за S6.

D_coffee
Цитирай
#14

Те айфонистите ще се пукнат от яд, че вече не са с най-скъпите телефони Smile
Цитирай
#15

Колега , имал съм samsung galaxy s3 -> htc m7 -> nexus 5 -> htc m8 & xperia z2(тук смених 2 бройки - мъртви пиксели) -> iphone 6 -> iphone 6 plus , така че го казвам от личен опит , макар и субективен. Не съм дошъл да избивам комплекси , харесвам андроид , но просто към момента няма андроид телефон който да ми грабне окото. Имал съм допир и до ноте 4 (около 2 дни ползване , но не мой , а на колега) , имам и самсунг таблет 10.1 2014 edition( не мога да им се ориентирам точно в моделите - имат хиляди и се обърквам ) , та Ви давам моето чисто субективно мнение. Да имал съм ги всички марки , и от тях съм останал доволен единствено от ХТЦ(макар и с проблеми по металното покритие на телефоните , но не е болка за умиране) и LG(нексуса). Всеки сам си решава какво да си вземе. Аз повече самсунг или сони няма да си взема.

iOS master race
Цитирай
#16

Колеги, моля придържайте се към темата!


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#17

Колега и 4-те телефона са в един клас така, че изборът ще е много труден. Относно качеството и дефектите им е трудно още да се определят защото са на пазара от скоро. Съвета ми е да ги видиш на живо и 4-те и които те грабне най-много да е твоят телефон. Относно бързината считам, че и 4-те са на едно стъпало. Днес за първи път пипнах Г4-к и наистина дисплеят му е невероятен. Единственият му - е че е пластмасов (разбира се ако има значение за теб това). Аз лично от така изброените 4-ри телефона бих избрал ЛГ Г4 и да се надяваме, че вече дисплеите им няма да страдат от пожълтяване при интензивно ползване и вдигане на по-високи температури на устройството.
Цитирай
#18

Aз пък бих взел Nexus 6 Smile .Удря от земята и 4те телефона откъм бързина - чист андроид.Най-добре оптимизиран и от 4те, с огромна къстъм поръчка както и официална, винаги ще си с най-новия андроид преди самсуняци, LG, HTC и сони.

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай
#19

Вземай G4. От 4-те той предлага най-много. Самсунга от към батерия е крачка назад, да не говорим за липсата на SD слота. HTC-то не е зле, но само с едни говорители бие останалите ( а и тенекията му е твърде нежна). Сонито е добро, но морално остаряло, пък и заедно с HTC имат навика да правят големи телефони с малки дисплеи ( дебели рамки ).
ПП: Никой да не се засяга, това са си мои мнения и наблюдения, и на никого не ги налагам Smile
Цитирай
#20

На Z3 страничните рамки са доста малки вече отгоре и отдолу е доста
Цитирай
#21

Привет колеги, реших и аз да си напиша мнението. В момента съм с HTC One M8 (почти една готина ползване). Всичките имат + и –, обаче в крайна сметка, като отидеш в магазина и като видиш телефона, който е над 1100лв, трябва да си кажеш "ДА много ми харесва" не като го видиш след 2 3 месеца и да си кажеш "еххх, май трябваше другия". Това е моя случай, взех си М8-цата и съм изключително доволен от всичко! Дизайна е уникален, наистина не бях виждал по-красив телефон. Най-вероятно следващият ми телефон, ще бъде М10 Smile
HTC One М9 е също много добър дизайн, обаче не колкото М8 (лично мнение). При М9, имаш доста голямо разнообразие за персонализиране на изгледа на меню, тапети, теми и други неща. Като цяло,  много съм довоелен от HTC Sense. До сега съм бил само с HTC модели и съм доволен от апаратите.
"HTC One М8 s" излгежда интересен, 13 МП, със сензора за дълбочина, Sense UI 7.0, малко по-голяма батерия и страхотен дизайн.
Не съм запознат с LG G4, но изглежда интересн със хубави спецификации, обаче Самсунг, толкова пари за телефон, който няма SD card slot и с тази 16 МП камера и UHD video(4К), можете да направите заключение, дали ще ви стигнат 20ГБ (примерно), ако обичате да снимате. Не виждам, защо им треснаха такива цени за 32 ГБ версии??!! Да, дизайна им е хубав, обаче S6 може да е с метални рамки, но пак ми изглеждат леко пластмаса......(това което виждам и усещам в ръката).
Сони, не са лоши телефони, обаче от това което съм видял, z3 сериите снимат не толкова качествено за 20МП, трябва да знаеш за камерата, кое как се настройва в ръчен режим, за да направиш страхотни снимки. Не ми харесва меню, персонализация на телефона и екрана е малко странен (сравнен с моя телефон). Проблем с капаците на моделите z3 и z3 compact.
Ако трябва сега да избирам телефон, бих изчакал, малко да им паднат цените, като през това време ще изкачат малки и много досадни дефекти, които ще се оправят със следващи партиди. А и може да има по добри тарифни планове Wink
Всичко това е мое мнение и не искам да обиждам и засягам никои от вас, който притежава някой от коментираните модели! Smile Smile Успех с избора!
Цитирай
#22

Дa,от цялaтa темa aвторa ще рaзбере ъъъъъъ,НИЩО....Всеки си хвaли неговото и никой не говори с фaкти.Aз лично също съм пред дилемa сегa но HTC и SONY въобще не гледaм,htc порaди причинaтa която кaзa колегaтa едно мнение нa горе "големи телефони мaлки екрaни" a й не ми допaдa....сони път от своя стрaнa нa мен просто кaто дизaйн не ми хaресвa,нямaм и нaблюдения кaк му вървят пaрaметрите цените и т.н.

Aз лично съм избрaл зa моя мaркa LG пред сaмсунг зaщото когaто си търсех сегaщтния телефонa и не гледaх никaквa конкретнa мaркa,нямaше друг голям производител (изключвaме мaрки кaто prestigio,gigabyte и тем подобни който зa 200 левa по мaлко бяхa с пaрaметро по две нa остaнaлите и в нетa кaто нaпишеш мнения ти седоревaвa....е^aни дисплей,горят пиксели,преебaвaт се сензори,кaмери тип vga и т.н....) който дa стъпи нa ценaтa нa LG със същите пaрaметри (големинa нa дисплея,процесор,бaтерия,кaмерa,RAM...).Тогaвa се спряй нa LG и след две години експлоaтaция вече знaм че зa мен пaк ще е тaя мaркa и сегa кaто гледaм флaгмaните нa сaмсунг и техните пaрaметри и тези нa LG,и кaто ги срaвня и със цените....

Още нещо дa споделя което не знaм до колко е вярно но съм го чувaл от няколко хорa който рaботят с нови технологий и кaто цяло много се интересувaт от иновaцийте.В моментa LG прaвят нaй-добрите дисплей и достa от другите големи фирми използвaт техни продукти,кaто цяло зa много крaтко време отрепaхa конкуренциятa с кaчество и цени.

Моя съвет е,отивaш в някой мaгaзин/офис и преглеждaш всички телефони между който се колебaеш,рaзгледaй им менютaтa,кaк ти стоят в ръкaтa(удобни ли сa ти),хaресвa ли ти дизaйнa,кaмерaтa добре ли снимa aко те интересувa и въобще кaто цяло погледни всичко което те интересувa,срaвни ги кое повече ти допaдa и кaто цени aко имa знaчение товa и сaм си избери...

Успех! Нямa кой дa реши вместо теб и не трябвa.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)