Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 500 лв
#1

 
     
   Здравейте Smile

Насочил съм се към покупка на нов смартфон,но съм затруднен  с избора.От дълго време не съм се интересувал и съм доста изостанал по тази тема.Разгледах доста теми и мнение и се спрях на Sony m4 aqua,moto G 2014,както и на някои модели на Леново.
Разгледах и mi3 на xiaomi,който ми допадна,но нямам опит с покупка от чуждестранен сайт и това ме притеснява малко.Също така ми хареса и jiayu s3.Първоначално се бях насочил към samsung galaxy s4 mini,но от коментарите,които  прочетох май не е удачен избор ?

 Основно телефона ще бъде използван за сърфиране в интернет,комуникация,GPS,както и някоя по-лека игра.

Ще съм благодарен,ако изразите мнение и ме насочите към някои модел.


 
Цитирай
Аксесоари
#2

M4 Aqua е страхотен телефон. Разглеждах го преди няколко дена и ми допадна много. Нека някой колега който си е купил телефона да сподели повече информация как се представя Smile

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#3

Взимай M4 Aqua без много, много да му мислиш. Телефончето е много добро за парите си.  Smile

D_coffee
Цитирай
#4

Благодаря и аз към него съм се насочил Smile
Какво бихте ме посъветвали за онлайн покупка ?
Цитирай
#5

Да се закупи от EU, за да няма мито, ддс и др. подобни евентуални такси, които ще обезсмислят покупката ти отвън.

 
Цитирай
#6

Има си тема за закупуване на устройства от онлайн магазини, ако имаш въпроси за конкретен сайт можеш да попиташ в нея. Smile

D_coffee
Цитирай
#7

Благодаря за оказаната помощ Smile
Цитирай
#8

И от мен имаш един глас за М4 Aqua.

The Phillips Savvy -> Siemens M55 -> Nokia 8910i -> Nokia 7610 -> Nokia 6500 Slide + Samsung X520 -> Nokia 5800XM + Nokia N97 -> ТhL W200 -> Lenovo Vibe X2 + Nokia 225 -> Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#9

http://www.geekbuying.com/item/GIONEE-EL...42401.html

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#10

(2015-06-14, 18:17:47)ivan.borisov написа:   
     
   Здравейте Smile

Насочил съм се към покупка на нов смартфон,но съм затруднен  с избора.От дълго време не съм се интересувал и съм доста изостанал по тази тема.Разгледах доста теми и мнение и се спрях на Sony m4 aqua,moto G 2014,както и на някои модели на Леново.
Разгледах и mi3 на xiaomi,който ми допадна,но нямам опит с покупка от чуждестранен сайт и това ме притеснява малко.Също така ми хареса и jiayu s3.Първоначално се бях насочил към samsung galaxy s4 mini,но от коментарите,които  прочетох май не е удачен избор ?

 Основно телефона ще бъде използван за сърфиране в интернет,комуникация,GPS,както и някоя по-лека игра.

Ще съм благодарен,ако изразите мнение и ме насочите към някои модел.


 
А държите ли телефона да е чисто нов - т.е. устройва ли ви втора употреба?

iOS master race
Цитирай
#11

Погледни Huawei P7, по-добър е от всички изброени до тук.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)