Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe X2 проблем екран
#1

 
     На 09.03.2015 година се сдобих с Lenovo Vibe x2 страшно телефонче много бързо, лесен за работа и удобен ...
  Но преди 2 седмици на екрана ми се появи петно с доста изгорели пиксели без моя намеса ... Занесох го в магазина от  който го купих ( ТЕЛЕНОР ) и жената на касата която ми обърна внимание и прие телефона каза, че ще се изпрати до София в сервиза им за да го погледнат от какво може да е повредата !? На 09.06.2015 година приеха телефона в офиса на ТЕЛЕНОР, а днес изпращат съобщение, че телефонът ще бъде изпратен извън България без да казват в кой сервиз на Lenovo ... и дума не става да ми го заменят с нов, а той е на изплащане и таксите на плана и таксата за телефонът си вървят ... ?!? Дайте съвет хора защото явно ще се наложи саморазправа с тези ид*оти ... Sad 
 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

до 09.07.2015 има доста време Smile ,че и до Китай да го пратят
Има си 30 дневен срок след това мисля ,че ти дават нов телефон ,но не съм сигурен
Цитирай
#3

Ами те буквално са отказали да се мъчат да го оправят и са решили да го пратят в сервиз извън България ... този срок от 1 месец важи за сервиз за България ...
Цитирай
#4

Или нов телефон или ти връщат парите, но не забравяй, че те винаги ще си намерят някоя вратичка в закона

А и срока мисля че беше 30 РАБОТНИ дни

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#5

Днес на 01.07.2015 ми върнаха телефона със сменен дисплей изглежда, че работи всичко за сега и да отбележа че копчетата ми вече не светят бяло, а синьо Tongue Dance
Цитирай
#6

Здравейте колеги близо 2 месеца след като ми върнаха телефона от ремонт се появи същия проблем на екрана само че на двата горни ъгъла пак дълги линии изгорели пиксели. Но се появи и друг проблем с мобилните данни когато ги използвам и ги изключа в порядъка на 3,4 часа и реша да ги използвам когато ги включа те не се включват почти винаги и така системно се налага да си рестартирам телефона по 4,5 пъти всеки ден ... Направо се чудя какво се случва с телефона ми ... Bu
Цитирай
#7

Това с мобилните данни го имам и аз. За да не рестартираш телефона, включваш и изключваш Самолетния режим и ще имаш мобилен интернет.
Цитирай
#8

А какво общо има самолетния режим ?!? Това нещо взе да става след като си обнових софтуера с най-новия.
Цитирай
#9

Е ще ти reconnect-ва мобилната мрежа и така вече ще може да имаш мобилен интернет. Пробвай и ще видиш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)