Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко е нормално да загрява С6
#1

Нещо си внушавам, че грее повече отколкото трябва.
Това ми се струва при браузване през мобилен нет. Игри не играя.
Сигурно задавам отговори, но възможно ли е да е така заради крайно слабия обхват в района, в който съм в момента..?
Някой има ли подобни наблюдения? Как да разбера колко е нормално и кога е в повече?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм със алфата и при мен през мобилен интернет със слабо покритие грее повече от обичайното.  Smile Не се притеснявай
Цитирай
#3

(2015-06-15, 23:43:33)Gatev01 написа:  Нещо си внушавам....

Сам си си отговорил (: 


S6 загрява, но не повече от нормалното.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#4

Е да де,но колко е нормалното?Не си внушаваш колега,грее като го напънеш като котлон.Даже това беше първото нещо коетп ми направи впечетление като го стартирах за 1-ви път и като почна да ми сваля приложенията от профила и то на Wi-Fi.Просто си грее особенно в горната част.

Blackberry Priv,BB Passport Silver Ed,Moto X Pure Style
Цитирай
#5

Еми ако ти изглежда че не е нормално давай на сервиз.
Ако е както ти го описваш значи не е нормално.


Цитирай
#6

Добре де колега инсталирай някое приложение, публикувай тук данните и да видим, колко грее този телефон. Така без данни не виждам кой ще може да коментира това споменато от теб греене. Иначе няма телефон който да не грее при бразузване. След температурите на процесора и батерията. За батерията не е добре да достига 40 градуса, аз на моите телефони като температурата на батерията достигне 37 градуса ги оставям да се поохладят малко.
Цитирай
#7

И когато ги зареждаш ли изключваш? Батериите тогава заграват най-много.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#8

Не като го зареждам си е включен не го ползвам освен ако трябва да вода разговор. Лг Г3 грее много като го зареждам, нота съвсем слабо доловимо при зарят.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)