Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

При разговор високоговорител не ме чуват от другата страна
#1

 
   
 Имам следния проблем,когато говоря на високоговорител не ме чуват от другата страна трябва да съм съвсем близо до микрофона, за да ме чуват, коего обезсмисля провеждане  на
разговор по високоговорител.
Как да оправя проблема?
Цитирай
Аксесоари
#2

Говори по силно :-D

Шегата на страна, При мен се случи подобно нещо когато на калъфчето дупката за микрофона се разминаваше с микрофона на телефона - китайски боклуци. Та провери първо дали това не е проблема.
Другото което ми идва на ум е да не би да ти са се запушили дупките на микрофона от боклуци в джоба.
Трето, накарай някой да звънне от твоя телефон, а ти вземи неговия и виж как се чува когато е на високоговорител. Имай в предвид че разговор на високоговорител не е предназначен за растояние повече от 0.5 метра. Ти ако говориш от другата стая, няма как да те чуят.

Galaxy Note 4 :bow:; Galaxy Note 3 :bow:; Galaxy Note 10.1 N8013 :bow:; Galaxy Note; Galaxy S2
Цитирай
#3

(2015-06-22, 17:07:58)leppermesiah написа:  Говори по силно :-D

Шегата на страна, При мен се случи подобно нещо когато на калъфчето дупката за микрофона се разминаваше с микрофона на телефона - китайски боклуци. Та провери първо дали това не е проблема.

И при мен с единият кейс е така, но не е защото са китайски боклуци, а на една от другите разновидности на Note 4 външно имат една разлика и тя е в разположението на микрофона. Visslar

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)