Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смартфон от среден клас
#1

След 2г. дойде време за преподписване и смяна на смартфона. Спрял съм се на следните модели: Meizu M1 Note, Sony Xperia M4 Aqua, HTC Desire 626G, LG G4 Stylus, HTC Desire 816G, Asus ZenFone 5. Предишният ми смартфон беше с 1 ГБ РАМ, от който около 450 MB се ползваше от системните приложения. Според мен за мултитаскинг е недостатъчно. Та тези HTC-a остават на заден план, въпреки че дизайнът много ме кефи. Аsus-ът е малко по-старичък от първите два, но на хартия характеристиките изглеждат сравнително добри. Според вас кой е най-добрият? Разбирам, че няма идеален смартфон за тези пари, но все нещо трябва да избера. Да отбележа, че игри няма да се играят. Основно ще го ползвам за браузване, разговори, музика, снимки и клипчета донякъде. Ако някой има по-добро предложение, ще се радвам да го отбележи. Smile

LG Optimus L9 | Android 4.1.2 | JB
Цитирай
Аксесоари
#2

Sony Xperia M4 Aqua Иначе ако искаш изчакай до няколко дни у нас ще пуснат и новия мадел  ASUS ZenFone 2 ZE550ML с 2 GB RAM и 4 GB RAM
Цитирай
#3

Въпросът е дали да е М4 или Меizu m1?

LG Optimus L9 | Android 4.1.2 | JB
Цитирай
#4

Аз лично бих взел мейзуто.

Choosing...
Цитирай
#5

meizu m1 note аз съм с него вече месец и за тия пари е много добро попадение

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)