Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Премахване на Самсунг акаунт от Ноут4
#1

Искам да си сменя Самсунг акаунта на телефона, защото ми е еднакъв с Google play акаунта. Когато съм заключил телефона с reactivation lock и му дам че съм забравил паролата автоматично ми изпраща линк на gmail пощата от който мога да си променя паролата. По този начин се губи смисъла от цялото упражнение с reactivation lock.
Въпросът ми е може ли да си сменя Самсунг акаунта без да се налага първо да правя хард ресет на телефона, защото за момента не откривам друг начин.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари
#2

Настройки -> Акаунти -> Samsung account -> Избираш акаунта, който искаш да премахнеш -> Опции -> Премахни акаунт

D_coffee
Цитирай
#3

Получи се, ама кой да се сети да кликне на самият на името на самия акаунт.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#4

Аз също имам близък въпрос. Купих от един мой приятел Samsung Galaxy Note4 и той му е направил фабрични настройки, но като го включа ми излиза, че иска неговият самсунг акаунт, за да се докаже, че едва ли не не е откраднат. Какво да правя? Да въвда неговия и после да сложа моя, чрез описано горе или как?
Цитирай
#5

Разбира се, че трябва да докажеш, че не си го откраднал с вкарването на неговата парола. После по гореописаният начин. Успех!

GT-I9000 [ROM CM10.1 JB] VorteX 0.4 - by Team Tsunami [4.2.1][24 DEC 2012], GT-N7100 [ROM CM11-20141130 KK] Cyanogen,
Galaxy Note4 SM-N910C
XiaoMi A1
Galaxy Note9 SM-N960F 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)