Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с клавиатурата
#1

Здравейте със оригиналната клавиатура на самсунга съм настроил съм го на английски и български, но не мога да сменя езика на български..някакви идеи?

Galaxy s3 blue stock ROM 4.3
Цитирай
Аксесоари
#2

И на мен ми се е случвало, но не помня с рестарт ли се оправи или някое приложение ми създаваше проблем.
Мисля че беше приложение, виж ако има някое съмнително от последните инсталирани преди проблема.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#3

Би трябвало като задържиш интервала и го плъзнеш леко наляво или надясно да ти се смени езика.

D_coffee
Цитирай
#4

Принципно е така но не  става българския изобщо не е активен.

Galaxy s3 blue stock ROM 4.3
Цитирай
#5

Пробва ли да изтриеш кеша и данните на клавиатурата?

D_coffee
Цитирай
#6

Аз ще ти кажа как да я оправиш , но колега прочети Правилата особено т.8 Smile

Настройки >> Достъпност и в раздел Услуги премахваш всички , особено Огледално известяване, това функция на някои приложения , които могат да ти използват клавиатурата дистанционно Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Проблема беше че бях сменил шрифта на клавиатурата и явно самия шрифт не поддържа български, но го направих по подразбиране и сега всичко е Ок благодаря за помоща... поздрави

Galaxy s3 blue stock ROM 4.3
Цитирай
#8

Днес и аз имах същия проблем и го оправих така. Защита->Администратори на устройството и махаш всичките, в моя случай Clean Mastera даваше грешката. Smile

Samsung Galaxy S3 Neo Duos (I9300I) Resurrection Remix 5.5.9 + NEOX v6.5
LG G3 D858HK stock MM
Цитирай
#9
Thumbs Up 

(2015-06-29, 00:03:02)raror написа:  Днес и аз имах същия проблем и го оправих така. Защита->Администратори на устройството и махаш всичките, в моя случай Clean Mastera даваше грешката. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)