Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със Samsung gt-i9305
#1

Здравейте ,имам доста сериозен проблем с този модел който не можах да разреша.Взех си го втора ръка и бях доста доволен от него докато не му сложих различен ром и почнаха проблемите......Започна да губи обхват , не ме чуват от другата страна, мобилния интернет мн бавен, цветовете се смениха (черното стана сиво)......Поразпитах където мога ,давах го в сервиз но уви.....Разбрах че за този американски модел е мн спецефичен софтуера  и трябва да е оригиналния че да има синхрон и всичко да работи както трябва.Пробвах с киес и със серийния номер да си истегли сам софтуера но пак нестана.В сервиза ми сложиха някакъв ром и поне разговорите се оправиха но интернета и цветовете не.Пробвахме в Мтел 1 час да го оправят и казаха че въобще неможе да се закачи към 3g мрежата а използва само 2g.Та въпроса ми е има ли оправия и може ли някой да ми помогне.благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9305/
Теглиш си софтуера, зареждаш в Odin, вкарваш телефона в Download mode (Volume Down + Home Button + Power Button) закачаш USB-то и инсталваш. След инстала Factory Reset от Recovery (Volume Up + Home Button + Power Button)

SGS 1 -> SGS 2 -> SGS 3 -> LG Nexus 5 -> Iphone 5s -> Xiaomi Pocophone F1 128GB - Stock| Xiaomi Pocophone F1 -> Xiaomi Poco F3 -> Xiaomi Mi 12 -> Samsung Galaxy S24
Цитирай
#3

Въпроса е ,че трябва да се избере правилната версия с която да работи добре всичко....сега са ми сложили 4.4.4 с която поне разговорите са добре....но всичко друго зле...
Цитирай
#4

Да не е менте ?
Цитирай
#5

Трябва да си търсиш пачнат модем, поне така си мисля по думите до сега Smile Предполагам предишния собственик или ти е повредил папка EFS или си страдаш от серията S3 с лош чип, ако е така само смяна на платката ще те оправи.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

9305 не са имали проблема с чипа...

Galaxy S22 Ultra Phantom Black 12GB/1TB
IPhone 13 Mini, Fenix 6X Pro Solar
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)