Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI-V6.11.2.0.KXDCNBJ
#1

MIUI-V6.11.2.0.KXDCNBJ
Такъв ром няма според разбирачите. И аз го търсих и... няма. Така ми дойде от pandawill. Не ми се сменя, има малко бъгове. Ама не мога да инсталирам приложения когато съм на мобилен интернет. Разрешил съм ги безлимитно и имам много мб. Четох и писах в бг форума и никой няма такъв ром. А няма да го сменя, понеже е много як, знам какви ядове ме чакат с някой нов ром. Та... HEEELPPP
ИМА ЛИ ТАКЪВ РОМ ИЛИ .....
Цитирай
Аксесоари
#2

   

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#3

http://en.miui.com/thread-59429-1-1.html Това не е ли ром-а ?  Китайски е,което ще рече че ги няма google приложенията и е много врътка да се слагат.

За тва е по-добре да минеш на глобален. КАК точно реши,че ще те чакат ядове с някъв седмичен ром ? Моя след като го смених нямам никакви проблеми.
Явно някой по-голям разбирач ти е казал,че discontinued Chinese Rom ще е по-стабилен от ром със седмични ъпдейти.

едит:Аз като си сложиш китайски и не можех да сваля нищо Wink
Цитирай
#4

Тъкмо ми пристигна 6.6.2.0.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#5

И аз от снощи съм с тази версия- засега забелязвам промяна в call settings  -ако си забелязал нещо  ново опиши го

Xiaomi Redmi 5 plus
Цитирай
#6

Пуснах това prevent pocket dials. Пъхам го в джоба, ама не се заключва нещо. А уж така пише.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#7

Това е доста стара опция, идея не е да се заключва, а да не се отключва докато ти е в джоба. Закрий сензора за близост и се пробвай да отключиш телефона за тест
Цитирай
#8

    Как го превеждаш това? Наистина не се отключва, ама аз си го превеждам по друг начин. Когато те наберат, има и друго меню за отговор с смс. То май и преди имаше, ама сега зелената слушалка е по-средата и ми е малко кофти.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#9

Сега, извинявам се че се опитах да ти обясня как работи опция на миуи от повече от 1 година. Това как са го превели от китайски на английски, си мисля че не е по моя вина Sad.
Цитирай
#10

Аз тази екстра я знам. Помислих, че това е нещо ново

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)