Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между Samsung и Telenor
#1

Здравейте! Предстой ми да си предподписвам договора и се колебая между два телефона - Samsung Galaxy J1
 и TELENOR Smart Plus. Препоръчайте ми кой от двата да избера. Главно използвам телефона за разговори, интернет и музика. Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Galaxy J1 +
Цитирай
#3

И двата не струват. Теленорския е с 1 камера 4гб собствена памет - но с 1 гб рам, а другия е с 2 камери, 4 гб собствена памет и 512 мб рам. Ако ще взимаш телефона на изплащане и с договор, си вземи нещо по-добро.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#4

Но j1 е по Добър от двата все пак
Цитирай
#5

Зависи от гледната точка! Аз казах на колегата какво мисля, изборът е негов.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#6

За преподписване на договори, при който и да е оператор, винаги се предлагат такива модели, които на свободна продажба не би си и купил даже.

 
Цитирай
#7

Аз просто търся нещо на ниска цена, колеги. И двата ми ги предлагат за по 5-6лв на месец. Аз ако търсех хубав и скъп телефон изобщо нямаше да се ориентирам точно към тези двата.
Цитирай
#8

Samsung Galaxy J1 +
Цитирай
#9

Това мисля, че е по-добро и от двете, а разликата е 2-3 лева:
http://www.telenor.bg/bg/private/device/...-xperia-e4

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#10

И аз съм за Sony Xperia E4. Smile

D_coffee
Цитирай
#11

Подкрепям предложението, 2-3 лв отгоре едва ли ще те съборят. Пак е ефтино, но по добро от представените от теб 2 модела.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#12

Ако непременно си решил да избираш от двата,теленорския е за предпочитане заради повечето рам,евтините самсунги просто не стават.
Цитирай
#13

В крайна сметка си взех Xperia E4. За сега съм доста доволен, пък за вбъдеще ще видим Big Grin
Цитирай
#14

Да,Е4 със сигурност е по - хубав и оъ двата.Сподели мнение по - късно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)