Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов ъпдейт ?
#1

Здравейте, днес получих ъпдейт с размер 200мб не пишеше кой знае какво за него така че ако и някой друг е получил нека сподели. Телефона е от м-тел ако има значение.
Цитирай
Аксесоари
#2

А CSC кода на М-Тел ли ти е?

D_coffee
Цитирай
#3

(2015-06-20, 17:23:04)mitko1pr написа:  А CSC кода на М-Тел ли ти е?

Ами какво е това понеже не съм от най-запознатите Smile
Цитирай
#4

Това е продуктов код. Може да го провериш, като свалиш това приложение - Phone INFO ★Samsung★.

D_coffee
Цитирай
#5

Това е преди ъпдейта
[Изображение: Uy3TV8I.jpg]

а това след
[Изображение: jP2dN59.jpg]
но не пише какво променя... дано да го оправя тоя бъгав лолипоп че почти се бях наканил да се връщам на 4.4.2 Bu
Цитирай
#6

Снимките не работят.
Цитирай
#7

Някой като разбере, какво ново има в този ъпдейт да каже, че с 5.0 ноута си ми лети и нямам никакви проблеми, а като инсталирам новият ъпдейт, вероятно ще изисква да направя наново "Нулиране", за да се изчистят ненужните файлове. Казвайте, какво различно?

Намерих инфо Линк

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#8

Тази информация е от 12 месеца

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай
#9

Да, грешката е моя, ето я новият ъпдейт Линк

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#10

След този скапан ъпдейт при нулиране на настройките ми изтри всички контакти от сим картата......... преди никога не ми се е случвало, нито на 4.4.2 нито като минах на 5.0
Цитирай
#11

Колега, нямаш ли синхронизация на контактите с google акаунта си?
Ако имаш, от там може да ги възстановиш.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#12

Редовно губя контакти от синхронизация с google... да е жив и здрав тефтера Wink При последния wipe изчезнаха около 30тина (а със сигурност бях направил синхронизацията), така че един съвет - използвайте принтера преди да триете нещата Wink

Powered by PLCNeT DM
The power of dreams...
Цитирай
#13

За да не отварям нова тема ще питам тук. Като свързах тела с Киес ми излезе съобщение за ъпдейт:

Текуща версия: PDA:OA5 / PHONE:OA1 / CSC:OA2 (MTL)
Най-нова версия: PDA:OD6 / PHONE:OD1 / CSC:OD2 (MTL)
Размер: 1357 MB

В момента съм с 5.0 версия, това не ми се вижда да е само кръпка. Какъв е този ъпдейт?
Цитирай
#14

Аз имам тактика и не съм губил контакт, ползвам Super Backup >> https://play.google.com/store/apps/detai...acts&hl=bg

Самото приложение го ползвам само за контакти и смс-и като след бакъпа си запазвам папката и после си я връщам.

kokibr ти с кой си в момента и защо изобщо имаш инсталиран този Kies Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#15

Мен ме интересува дали този ъпдейт оправя Bluetooth свързването с вече сдвоени устройства (handsfree и др.) при изключен екран.

SAMSUNG Galaxy Note 3, Android 5.0 Lollipop, Stock Kernel, Not Rooted, SanDisk Ultra UHS-1 Class 10 32GB
Цитирай
#16

(2015-06-23, 00:08:11)rado__8 написа:  Аз имам тактика и не съм губил контакт, ползвам Super Backup >> https://play.google.com/store/apps/detai...acts&hl=bg

Самото приложение го ползвам само за контакти и смс-и като след бакъпа си запазвам папката и после си я връщам.

kokibr ти с кой си в момента и защо изобщо имаш инсталиран този Kies Smile

Само да кажа, приложението е мн добро и в момента е на 50 % намалено, за тези, к искат да си купят про версията Smile

Nokia e52 >>> Nexus 4 >>> Note 3 >>> Nexus 5X >>>
S7 Edge Android 7 Nougat Xposed 88.1

S9 [ROM][G96xF/DS/FD/N][ALEXNDR] * U8DTC5 * DevBase v7.3 * Encryption support
S21 256 no root


 
Цитирай
#17

Кое приложение е намалено и къде?

 
Цитирай
#18

Super Backup е 2.04 лева в момента.
Цитирай
#19

(2015-06-23, 00:08:11)rado__8 написа:  kokibr ти с кой си в момента и защо изобщо имаш инсталиран този Kies Smile

За почти нищо. Само като ресетвам си правя пълен бекъп през нея. А иначе този ъпдейт дойде ОТА, явно е кръпка все пак. Гледам върнали са сайлънт моуда, друго не забелязах.
Цитирай
#20

Ега си, Гугъл Нексус таблета е на 5.1.1 вече, а ние още кретаме на 5.0 ...

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#21

Той е на 5.1.1, ам за нищо не става и повечето са се върнали на 4.4.4 и аз дори, и то СМ 11.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#22

Всички чакаме Андроид 5.1.1 ... до когаааа? Big Grin

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#23

ОЩе има които не са получили този ъпдейт, че чак тогава другия. И не се знае коя версия

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#24

Ще получим ли Android M, някой има ли инфо?

Samsung Galaxy Note 3 N9005 Android 5.0 LolliPop + Samsung 32GB Micro SD Card Plus (Class6, UHS-1)
Favorite Games: Asphalt 8 Airborne / Real Racing 3 / N.O.V.A. 3 / Dungeon Hunter 4 / Modern Combat 5 / Heroes of Order & Chaos / Clash Of Clans
Цитирай
#25

Никой не знае все още. Според мен обаче няма да го получим.

D_coffee
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)