Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зарядното на Samsung Galaxy S3 зарежда много бавно
#1

Както става ясно от заглавието, проблемът е в зарядното на телефона ми. Зарядното е оригиналното, което върви с телефона. Телефона го ползвам от година и половина някъде. Напоследък започна да зарежда бавно самия телефон, а когато използвам телефона даже батерията пада много бавно, докато се зарежда. Пробвах със зарядно на S4 и няма никакъв проблем даже се зарежда по-бързо. Също така ако се направи factory reset на телефона ще се оправи ли проблема?
Цитирай
Аксесоари
#2

Вземи си ново зарядно. Това на S4 е на 2 ампера, а твойто е на 1.
Цитирай
#3

Плоблема не е в тела.Зарядното е заминало.И при мен се случи така преди месец.Според мен може да си ползваш и това от С4 без проблем нищо че е 2А.Аз в колата си ползвам зарядно 2 ампера на С3Нео от половин година без проблеми.
Цитирай
#4

Пробвай с друг USB кабел. Аз смених само кабела и сега си зарежда без проблем.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#5

А при мен от момента, в който започна да се зарежда бавно, така и не се върна към нормалния начин на зареждане... Сменял съм всичко! Батерии, зарядни, кабели..., никакъв ефект! Давах го на сервиз, стоя два дена там и казаха, че няма проблем с USB-то, та какъв може да е проблема така и не ми стана ясно.... Сега просто си знам, че ще ми трябват 5-6 часа да се зареди и не бива да се ползва през това време и за целта го зареждам нощем, докато спя!

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#6

Свалих си приложението Ampere и показва, че зарежда телефона с 400 mA. А със зарядното на Samsung Galaxy S4 показва 1000mA.
Цитирай
#7

Проблема е в кабела или зарядното моя го смених още на първият месец. Виж като го включиш зарядното и като влезеш в Настройки >Барерия горе трябва да показва АС ако показва USB  затова ти зарежда бавно , сменяй кабела ......

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)