Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Prestigio 5300 DUO
#1

Здравейте колеги. 

Днес кабела за зарядното ми беше развален и си взех нов,НО.... прибирам се аз.. вкл. си телефона (понеже нямаше грам живот в него)...и с 300 зора телефона се стартира..говорим след 3-4 пъти махане на батерията и отделно вкл. и изкл. на кабела. Странното което ми направи впечатление е , че телефона ми седеше да се зарежда 2 часа (дори и до сега) си седи на 2% и не мърда[Изображение: icon_confused.gif] . Миналата година горе-долу по това време си закупих нова батерия за него.. и сега отново ли това да е проблема не знам. Някой ако има идей от какво може да е, понеже ме съмнява в сервиза да намерят какъв е проблема, понеже телефона е Prestigio 5300 DUO и няма почти нищо за това животно. [Изображение: icon_biggrin.gif] Благодаря предварително! [Изображение: icon_smile.gif]
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако смяташ да си караш с този телефон,направо си купувай нова батерия.Те "неоригиналните" карат толкова,по една година.Казваш че нямало грам заряд е телефона.Ами ако си я изразходвал доста пъти до край съвсем нормално е да е сдала багажа.Ако можеш намери някаква друга батерия за този телефон и първо пробвай,чак тогава нова батерия и сервиз.Може проблема да е там където е връзката между телефон и зарядно,във USB входа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)