Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony xperia m4 aqua или Lenovo p70
#1

Това се пита в темата която пускам, Sony xperia m4 Aqua   или  Lenovo p70, искам да знам кой от двата модела си заслужава. Поздрави  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Sony Xperia M4 Aqua

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#3

Мой приятел е пред дилема за Сонито и lenovo s90 sisley Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#4

Бих казал м4 акуа и в двата случая.

Choosing...
Цитирай
#5

Аз също съм за M4 Aqua

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#6

Да бяхте написали по няколко реда, защо точно този си заслужава.

LG Optimus L9 | Android 4.1.2 | JB
Цитирай
#7

Колега като начало сонито е идиото устойчиво IP68.Леновото има проблем с 3г сигнала и не могат да го оправят мисля че това ти е достатъчно.

Sony Xperia Z5-Xiaomi Redmi 5-LeeCo Le Max2 
Цитирай
#8

Това за проблемите с 3Г не е вярно. Оправиха го проблема още преди месец.
Дисплея на Леновото е дяволски добър, хардуера му е х2 на сонито, батерията х4.
Цитирай
#9
Wink 

(2015-06-25, 22:26:29)hideid написа:  "Леновото има проблем с 3г сигнала и не могат да го оправят"

Колега, да не би ти да работиш по въпроса с 3г-то, че да имаш такава информация? Това са пълни глупости, повтаряте ги като чалгарска песен и заблуждавате всеки, който се е насочил към телефона..........
Цитирай
#10

Здравейте,

аз също се колебая между тези два телефона. Изчетох доста мнения, че Сони-то загрява и няма достатъчно памет, а Леново-то ме притеснява с тези софтуерни проблеми. Дали вече всичко е фикснато? Принципно камерата на Сони-то ми харесва много повече, но бих я прежалила заради батерията на Леновото. Smile
Цитирай
#11

Откъде ще се купува?
Цитирай
#12

От Мтел. Има ли значение това?
Цитирай
#13

Има значение, защото леново п70 го няма в мтел и няма как да изберем най-доброто без да кажеш откъде се купува
Аз съм за сонито
Цитирай
#14

Не се изразих правилно. От Хенди ще го купувам (ако е Леново) с преподписване на договор към Мтел.
За телефон около 400 лв, Леново-то ми се вижда с едни от най-добрите характеристики (може и да греша, разбира се  Big Grin ). Затова и се интересувам дали след ъпдейтите вече всичко му е наред.
Цитирай
#15
Smile 

Пичага аз съм на същата дилема като тебе. От една седмица минавам през сякакви магазини и събирам мнения, гледам ревюта и от форумите каквото разбрах. Първоначално бях за сонито, ама... В самото ревю на сонито на български (ще ти го оставя в края на коментара) се вижда как във всеки един тест леновото го изяжда, независимо откъм процесор, видео карта, рам или батерия-леновото не му оставя шанс. Четох, че някои потребители имали проблем с 3г-то, но от 1-2 месеца бил сложен нов ъпдейт и вече го нямало, или поне драстично е намалял. От това което видях по магазините, мога да ти кажа че Леновото върви 100 пъти по-плавно, цветовете на дисплея му са много по-добри, и самото телефонче те грабва повече. Сонито има по-добри камери и дизайна му е като чели по-добър. Двата основни минуса на сонито пък са че след половин час примерно здраво използване, областта на телефона до камерата и под нея се нажежава до 58 градуса, сметни... Идва ти и с 8гб като за потребителя остават само 3... Не знам пичага, може би леновото е доста по-напред, щом дори на бенчмаркове като антуту се реди до най-големите телефони, задминавайки двойно по-скъпи, смятай  Smile (достига резултат от 45000). Та това е от мен-и аз съм като теб но твърдо съм за леновото.  Ако вече си взел един от двата телефона и имаш добри/лоши мнения казвай. Ето и ревюто, скролни надолу да видиш тестовете- http://news.smartphone.bg/review/revyu-n...i-pocherk/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)