Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM] [18.06.15] Blekota Note 4 Lite v4.6 [4.4.4] [STOCK] [STABLE] [TW] [AROMA]

Това не е ли S Voice, за което излиза надписа ?

SGS 1 -> SGS 2 -> SGS 3 -> LG Nexus 5 -> Iphone 5s -> Xiaomi Pocophone F1 128GB - Stock| Xiaomi Pocophone F1 -> Xiaomi Poco F3 -> Xiaomi Mi 12 -> Samsung Galaxy S24
Цитирай
Аксесоари

Не. Сега на новите телефони за да е по интерактивен апарата, слагат някакво новинарско приложение на първата страница. И този РОМ нали спада към по-модерните модели е екипиран с тази новост.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Излезе така чаканото от мен : 
v5.2.1 Final, Aroma (Christmas Editon)
- Fixed Alarm widget
- Updated TW Launcher Note 5 themed
- Integrated Stagefright Vulnerability Fix
- Updated SMS/MMS app (more Lollipop themed)
- Now you can chose between S3 and S5 Gallery app
- Removed Floating messages (We have Heads-up notifications instead)
- Updated Samsung Video app
- Some improvements here and there

Samsung Galaxy S III Blekota Note 4 Lite v5.2 With 4.4.4 KitKat + Boeffla v7.9 / Avast! Free Antivirus / ASUS Transformer Pad (TF701T) 
Цитирай

Използвам вече няколко дни тази версия и мога да кажа само, отново много добра работа на разработчика. Прави чудеса с този "пенсиониран" телефон!

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

Здравейте и Честита Нова Година!
Много искам да сложа този ром, но нещо при мен не се инсталира като хората. Правя фул уайп, инсталирам, дотук всичко добре, но като зареди рома ми излизат само някакви плюсове, за да заредя инсталираните приложения. Изобщо не мога да стигна до началния екран. При инсталацията не ми излизат никъде приложенията на гугъл. Къде греша? Предваритгелно благодаря на всеки отзовал се!
Цитирай

albosh75, ако следваш стъпките в този клип -> https://www.youtube.com/watch?v=TWp0NF00oTs би трябвало всичко да се получи успешно! И да се надяваме телефона ти е I9300, защото РОМ-а е за тази версия на S3.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

Добър ден...извинявам се за може би неадекватния въпрос но тоз РОМ рутнат ли е?
Благодаря ви предварително.
Цитирай

Да рутнат е

LG G4 - H815 - 32GB
LG G2 - D802 - 16GB - Cloudy G2 2.2

Цитирай

И аз си инсталирах тази нова версия на РОМ-а, но не минах без проблеми.
Реших да го кача през ОТА, изтеглих го и тръгна да се инсталира, но "заспа" на 40% и така 30 - 40 мин.
Писна ми да го чакам и реших да му махна батерията, но при пускане стартира до надписа "Samsung S3 i9300" и до там, извадих батерията и пак я сложих, но веднага тръгва без да съм го включвал и така няколко пъти.
Отново му изкарах батерията, но тоз път изчаках около 10 мин. но не тръгна докато не го включа, включих го в Рековъри режим, изчистих кеша и данните и го инсталирах наново *.ZIP файла.
Този път инсталирането протече гладко и без проблеми. И сега си работи перфектно.

Та накратко, ако имате проблем през ОТА инсталирайте направо през РЕКОВЪРИ-то да си нямате мойте проблеми.
Новата версия си заслужава инсталирането и. Успех.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

След няколко дневно ползване, установих че - Fixed Alarm widget при мен не работи както трябва. Ако го избера да стои на екрана ефекта е че има нещо, но не е това което изглежда преди избора, но ако се докосне препраща да се настрои алармата.
Но при изходящ и входящ разговор, ако имате сложена снимка на даден човек излиза на целия дисплей на телефона и изглежда страхотно и така не се налага да се инсталира допълнителна програма с тази "екстра".
Има и други полезни подобрения.

--------------------------------------------
Предстои да излезе следващ фикс:

v5.2.2 Final, Aroma (New Year's Editon) - WORK IN PROGRESS!
- SystemUI marshmallow like (white themed)
- Updated Voice recorder
- Changed date format in notification panel
- Updated framework
- Updated N5 TW Launcher in 3 versions:
* 4x5 Home and 4x5 App drawer
* 4x5 Home and 5x5 App drawer
* 5x5 Home and 5x5 App drawer
--------------------------------------------

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Момчета в новия ъпдейт освен, че няма и радио ами вече и календар.
Цитирай

Радио никога не е имало в този ром. За календар не знам, защото аз още си стоя на версия 5.0. Всичко след нея е козметика и незначителни промени и смятам, че не си заслужава. Ще чакам по-значителни промени и оптимизация на рома и чак тогава ще ъпдейтвам, но като гледам в XDA как го е подкарал Blekota (без да омаловажавам труда му до тук) май се задава и края на развитието на този ром. А и реално няма какво да се иска повече от това.
Що се отнася до календара - календари в маркета колкото искаш и в 90% от случаите са по-добри от стоковия.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай

Като се зачетох в горните постове и аз се усъмних за календара, че липсва но пенеже не се е налагало да го ползвам, а за радиото знам че в такива разработки го махат. А календари в маркета има голямо разнообрази. Та във версия 5.2.1 наистина липсват радиото и календара.

--------
Разрових се и се оказа, че вер.5.2.1 има календар под името S Planer но достъпа до него е като визуален елемент на дисплея (десктоп-а) на телефона.
Но за сметка на това си изтеглих два други календара от маркета.
А за радио също има програма но не от тези за интернет радио, а ефирно приемане на станциите, но не се сещам за името и.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Радио липсва, понеже "Note" версиите на Самсунг нямат радио по принцип. Календар винаги си е имало и се казва точно "S Planer", но аз лично не го ползва, а ползвам гугълския календар. Има приложения за ефирно радио, но при мен не сработват нещо, не си спомням обаче как точно се казва приложението, което опитвах ...

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

Здравейте тъй като четох много в темата имам един въпрос които виждам че никои не е повдигал или не е го е имал все още.Та към въпроса от 1 месец вече копчетата за звука не реагират +/-  интересува ме има ли начин да сложа Blekota след като бутоните ми не работят ? Или ще мога с Odin?
Цитирай

Не виждам проблем да сложиш Blekota, ROM-а се инсталира през Recovey-то, а то просто трябва да е Costum Touch-версия, като например PhilZ Touch

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

Да отбележа само, че при мен и будилника не работи с последната версия.
Напомнянията със аларма от календара също не сработват. При вас как е?
Да не би защото съм с TWR recovery!
Цитирай

При мен и двете работи си работят, будилника го ползвам постояно. Едвали ще е от рекаварито, аз примерно когато преинсталирам правя Wipe Cache,Dalvik Cache,Data,System

Samsung Galaxy S III
Цитирай

И аз така направих. На 5.1 нямаше проблем.
Цитирай

приятели моля ви за помощ!сложих си аз последната версия на рома и не мога да се свържа с нета,нито с мобилния нито с WIFI.изчетох всичко по темата и не ми стана много ясно от отделните постове.форматирането от рековерито съм го направил,също и нулирането от тела,оттам нататък какво да правя/да сменя рековерито ли/?
Цитирай

По-добре пробвай с друг кернел или пък флашни наново РОМ-а.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

Можеш ли да ми пратиш линк за др.кернел,освен това пробвах и ре флаш даже и смених рековерито и пак нищо-няма връзка с интернет и това е.Мисля си дали да не пробвам отначало със сток.ром но и там удрям греда защото пък немога да намеря правилната тема в търсачката , ако можеш да ми пратиш линкове наистина ще съм ти благодарен.Благодаря ти предварително!
Цитирай

Ето от ТУК може да изтеглиш друг кернел.
Относно слагането на стоков РОМ, теглиш който си избереш от ТУК . А как се инсталира виж на този ЛИНК.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай

Благодаря ти много за линковете.Такова чудо до сега не съм виждал,пробвах всичко и пак не иска да тръгне(няма връзка с нета по викакъв начин)!Сложих сток.ром,на ново рековери и всичко си тръгна,заредих Блекота и хвана wifi но мобилен НЕ ! Заредих го на ново със фул вайп и кеш и ПАК ГРЕДА! Незнамкакво да правя вече-остана май само руут на ново.Ако някой се сеща за нещо друго нека сподели.
Цитирай

Колега grozev87 на кой оператор сте и пробвате да хванете мобилен И-нет. Имах подобен проблем с Боб след флаш на custom rom. Не искаше да се върже с мобилния ми И-нет, докато не му въведох APN настройките.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)