Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Защитно стъкло или тъчскрийн
#1

Здравейте, на телефончето ми е напукано стъклото в долния край до логото. Въпроса ми е, има или отделно защитно стъкло над тъча или вървят заедно.
 

LG G3
Цитирай
Аксесоари
#2

Вървят заедно. В официалния сервис смяната излиза около 350лв.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#3

Мерси. Засега няма да го сменям, защото напуканото е в долния край извън дисплея.

LG G3
Цитирай
#4

Ако вземеш та го оправиш някога ти препоръчвам да си вземеш протектор стъкло (tempered glass). Усещането при допир е почти като без стъкло и е в пъто по-добре от нормалните протектори (люспичките). Така ако го изпуснеш ще го отнесе горното стъкло, а не твоето Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#5

Поръчал съм.

LG G3
Цитирай
#6

Здравейте,

въпроса ми е относно този защитен протектор (стъкло), поръчах го и се чудя като го поставя същото ли е усещането има ли някаква разлива в разпознаването на жестовете Smile?

LG G3 16GB White
Android 5.0 Lollipop
Цитирай
#7

колега edyyyy ползвам защитно стъкло tempered glass близо половин година и нямам никакви проблеми с чувствителността на дисплея при разпознаването на жестовете, така че не се притеснявай. Лесно се поставя и се подържа. Никога повече няма да сложа на мой телефон обикновен протектор.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#8

Ок, купих някакъв от ОЛХ, но не знам колко е оригинален за 10лв. по-късно ще го поставя Smile. Имам още един въпрос, след като го поставя ако не ми хареса мога спокойно да го махна и няма да останат никакви следи Smile?

LG G3 16GB White
Android 5.0 Lollipop
Цитирай
#9

Маха се лесно и не остават следи. Все едно махаш обикновен протектор. При поставянето му първо забърсах хубаво дисплея с кърпичка, леко напоена с препарат за почистване на монитори и стана от раз.  Забелязах само една особеност - с мой колега,  който има на телефона си поставено такова стъкло, бяхме за риба и телефона му доста време седя забравен на слънце с дисплея нагоре, при което от топлината стъклото само се отлепи леко в единия ъгъл. Това е единствения проблем на който съм се натъквал досега. Ако си манияк на тема дебелина на телефона то имай в предвид че стъклото е по дебело от обикновените протектори.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#10

Благодаря много, поставих протектора пасна много добре Smile). Надявам се, че няма да има проблем Smile.

LG G3 16GB White
Android 5.0 Lollipop
Цитирай
#11

Подкрепям мнението на колегата писал преди Вас, избягвайте да оставяте апарата на пряка слънчева светлина за дълго време, понеже от високата температура има опасност от разлепяне и повреждане на защитното стъкло (вече изхабих едно така). Колкото до дебелината на самото стъкло, има различни видове и някои от тях са значително по-тънки, т.н. 2.5D.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)