Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Фабрична версия на Google Photos?
#1

Здравейте, на Ноута ми по подразбиране беше инсталирана програмката и се оказа чудесна за редактиране на снимки. Имаше всякакви ефекти и всичко ставаше много лесно. Честно казано най - добрата която съм ползвал. В Плей стора обаче видях, че стои като отделно приложение т.е. не като ъпдейт и реших да инсталирам. Съответно дойде последната версия която няма нищо общо. Ужасна е, няма нищо. Махнах я и изчезна всичко. Това е най - старата версия която намирам в нета Photos 1.0.0.94391081 но не е същата като тази която беше по подразбиране в телефона. Как да си върна фабричната версия на програмата? Ако може без ресет разбира се.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не зная по каква причина но google прехвърлиха мощните функции за редакция и ефекти към Snapseed.
Цитирай
#3

Новата версия е пълен абсурд. Даже се замислям за ресет, имайки предвид не особено качествената камера на ноута тази програма ме спасяваше. На таблета на майка ми е още старата версия, но не знам как да я прехвърля. Ще го пробвам тоя Snapseed дано е същия.
Цитирай
#4

Няма ли я никъде в Диспечера на приложения (Application Manager)?

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#5

Няма я, таблета е някакво Леново, търсих и през ЕС файл експлорър ама пак я няма. Както и да е, тая програма Снапсиид е абсолютно същата благодаря от все сърце на колегата bse07. Въпросът е принципен. Явно само вградената версия е хубавата защото дори най - старата налична в нета е орязана. Вече ще си правя бекъп като ъпдейтвам приложение.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)