Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung A 5 или HTC Desire 820
#1

Здравейте,
Нова съм тук и от доста време чета мнения само. Ужасно много се колебая кой телефон да избера?
Харесала съм си няколко: Samsung A5, HTC Desire 820, Lenovo Vibe x2 ili Samsung Galaxy S 5.

Основно не искам да лагва, предпочитам хубава камера и добра батерия. Едва ли ще го натоварвам много, но понеже съм много разочарована от S 3 на Samsung не съм сигурна, че искам да се доверя отново на тях. Разбира се и трита телефона като изключим HTC имат добър дизайн.

Искам да чуя мнения за да мога да се насоча правилно.

Благодаря Ви!
Цитирай
Аксесоари
#2

От изброените, S5 e най - добрият, но да не лагва... Много искаш от Самсунг.
НТС не ги понасям вътреутробно и не бих ти препоръчал телефон от марката.
Погледни Sony Z 3 и малкия му компактен брат

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Гладах Sony Z 3 compact, но гледах и мнения за него, загрявал много и т.н. Последно имах Sony xperia miro беше отдавна не бях никак доволно и от тях. Таа се чудим.
Цитирай
#4

Имал си миро.. това е телефон от нисък клас нормално е да не си толкова доволен от него.
При сонито го няма този лаг както при С5.Един приятел има С5 прави му ресет на 1-2 месеца просто ужасен става.Снимките му няма какво да коментирам уникални са,дисплеят също,ама този Touchwiz просто... ако му се сложи някакъв друг ром ще стане добре или самсунг в бъдещи актуализации му сложат новият touchwiz който е при s6.Ако основното което искаш е да не лагва С5 не е за теб.
Погледни Sony Xperia z3/z3 compact.

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай
#5

Прегледах го по - обстойно преди малко. Да видим Теленор какво ще предложат, но смятам да взема z3 compact . Със застраховка разбира се за всеки случай. Благодаря Ви.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)