Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон от Теленор, среден клас, на лизинг
#1

Дойде време да се разнообразя със смяна на смартфона, като ще се взима на лизинг от Теленор. Цената е препоръчително да е под 28 лева месечно, при такса 13.99. Бях се спрял на Sony Xperia M4 Aqua, но след като разбрах, че паметта на телефона е едва 3гб след изтриване на ненужните приложения го отписах като вариянт, макар всичко друго да ми допадаше. Сега гледах HTC Desire 820, но чета за какви ли не проблеми и не знам вече на какво да вярвам. Смартфона ми трябва главно за снимки, браузване, някоя друга игра (възможно е да са тежки игри) и като цяло ежедневните дейности. Също така екрана да не е под 5 инча, но така като гледам подобни смартфони са вече рядкост в средният клас, така че това не е кой знае какво изискване.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам какво си чел, но HTC Desire 820 е много добър телефон и съм сигурен, че ще останеш доволен ако си го вземеш Rolleyes

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай
#3

Какво те бърка паметта на м4, при условие, че  приложенията могат да се местят на SD?

LG Optimus L9 | Android 4.1.2 | JB
Цитирай
#4

@weezin, могат, но не всички разбира се.

 
Цитирай
#5

Именно това, че не всички приложения могат да се местят ми е проблем.

Колкото до проблемите, четох, че доста прегрявал, както и че имало някакъв проблем точно с този модел при който телефона просто изгасвал  и трябвало да се носи на сервиз. Също така някъде се натъкнах на мнение, че звукът при свързване със слушалките бил слаб и приглушен. Колко от това е вярно никога няма как да съм сигурен, но няма как да не взема оплакванията под внимание.
Цитирай
#6

И среден, и висок клас пак може да има проблем, Z2 като я взех втория ден гря яко, топи батерия и ме нерви цял ден. Вечерта почнах да трия приложения по реда на инсталиране, разчистих я и спря греенето. Също забелязах че оставиш ли я на масата навън дори и да не я грее ярко слънце , направо пари, също и при ползване в колата на стойка на стъклото. Та мисълта ми е че може така да е ползвал някой М4 ката и да е загрявала повече. Иначе за камера не съм ползвал телефон с по добра камера(виж подписа) а М 4 трябва да снима добре. Единственото дразнещо при всички Сонита , поне за мен е относително малкия дисплей на този корпус.
 Ако изпаднеш в търсене на идеалния телефон , а особено ако ограничиш бюджета, няма да си купиш нищо.
Ако не търсиш добра камера ,избора се увеличава в пъти.
Цитирай
#7

Ako четеш само за проблемите няма да си купиш никакъв телефон,виж какво чудо е в разделите дори на флагманите.Отиди в магазина и си ги разгледай набелязаните модели,вземи си този, който на теб ти харесва,все пак телефона ще го ползваш ти.Успех в избора!
Цитирай
#8

За среден клас толкова... Както са казали и по-горе, флагманите "трепачи" също имат проблеми и то доста сериозни. За пример белия цвят при S6, петната при G серията на LG.

LG Optimus L9 | Android 4.1.2 | JB
Цитирай
#9

Съгласен съм, че идеален телефон няма да намеря, още повече с ограничен бюджет, но това не значи да не търся възможно най-доброто, спрямо бюджета. В крайна сметка ми попадна един Huawei P7 и се чудя дали си заслужава, или Lenovo-то и HTC-то са по-добри?
Цитирай
#10

Пиложенията да местат се в CD картата но се местят част от тях и ти заемат на 2 места памета таче си прав дасе притесняваш за памета според мен Z3 compact е добро телефонче малко скъпичко, но HTC небих си купил.Имах HTC 500 пращам го за 5 път на гаранционнен сервиз в ромъния и съм супер разачорован гаранцията неможа да си изживее Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)