Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony M2 AQUA и снимки под вода?
#1

Здравейте, извинявам се че пускам нова тема само за един въпрос и то малко глупав, но не знам иначе къде да го задам. Та въпроса ми е дали докато телефона е под вода мога да натискам бутона за камерата, защото не мога да използвам тъч-а?

LG G2 D802 16gb
Цитирай
Аксесоари
#2

Да, точно за това е сложен бутона.
Цитирай
#3

На следващия басейн ще го пробвам, благодаря за бързия отговор!

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#4

Някой снимал ли се е под вода ? Smile

Sony M4 Aqua | 5.0
Asus Memo Pad HD 7 Black | 4.2.2
Цитирай
#5

Аз се снимам всеки път, когато отида на басейн. Снимките стават хубави, но е трудно да се направят, защото тъча почва да си натиска каквото си иска.

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#6

Sony имат приложение, което блокира допира по дисплея, именно за да могат да се правят снимки и клипове под вода, за устройствата с хардуерен бутон.
Приложението се казва Touch block, като предполагам всяко приложение с тази функция, би свършило същата работа.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#7

Много благодаря, инсталирах някакво подобно приложение, защото не открих оригиналното на Сони.

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#8

@stan97 , оригиналното си е в надтройките на камерата
[Изображение: 19de88ee5cc661b3d6089efd0f74f33e.jpg]

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#9

На моето Sony M2 Aqua няма такова нещо в камерата. И на автоматичен и на ръчен прегледах я цялата камера.

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#10

Аз съм с Z3Compact, но си мислех, че приложението на камерата е същото и повечето настройки ги има...

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#11

Много тъпо от страна на Sony, да не сложат тази функция точно във водоустойчивият вариант на този модел... Да кажеш, че е нещо хардуерно и би струвало повече, пък то....

LG G2 D802 16gb
Цитирай
#12

@stan97 , може да я вкарат в някой следващ ъпдейт, не е сигурно обаче... Засега ползвай приложението, което си намерил и чакай развитие ;-)

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#13

С това приложение се блокира тъча, но също така и бутона за камерата. В настройките отбелязах да остане активен и единственото нещо което мога да направя с него когато е заключен тъча е да отворя приложението за камерата. Ако някой знае вършещо работа такова приложение нека го сподели.

Така, преди малко след като търсих в XDA открих, че имам функцията Touch Block просто не е в камерата, а като "малко приложение". Благодаря на всички отзовали се!

LG G2 D802 16gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)