Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia Z1/ Nexus 5 или нещо друго втора ръка до 350лв.
#1

Здравейте, изправен съм пред малка дилема. Продадох стария си Xiaomi Note и си търся нещо ново. Лимитът ми е 350лв и в този ценови диапазон втора ръка са само Nexus 5 и Xperia Z1. Телефонът ще се ползва главно за музика (през слушалки), гледане на филми и малко нет. Игри не играя. Предпочитания за марки нямам, както и нямам преки наблюдения над двата споменати модела. Моля за помощ, защото телефонът трябва да бъде взет до 1-2 дена, а си нямам представа кой да е.

*Device config: Sony XPERIA Z Ultra; ROM: Stock Android Lollipop 5.1.1 ^.^
Цитирай
Аксесоари
#2

Sony-то, защото на нексуса батерията е много зле
Цитирай
#3

За около 350 лева не са само тези 2 телефона, ма хайде.
От двата бих взел Сонито заради по - добрата камера.
Иначе LG G2, Samsung Galaxy S4, LG Optimus G Pro, Samsung Galaxy Note 2, Asus zenfone, Huawei Ascend P 7 все влизат горе долу в цената.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Виж за LG G2 не се бях сетил, a на Samsung не съм много фен. По принцип 5.5" ми идват в повече и за това продадох Xiaomi-то. Ако включим и G2 в избора все още ли Сонито ще е най-добрия вариант?

*Device config: Sony XPERIA Z Ultra; ROM: Stock Android Lollipop 5.1.1 ^.^
Цитирай
#5

Щом си фен на Xiaomi и просто нота ти е идвал голям си вземи някой от същата марка, но с прилична големина на дисплея. Примерно Mi3 или Mi4 - чипсетите са достатъчно мощни, РАМ паметта е достатъчна, добри камери, големи батерии. Ясно ти е, че работят добре. Mi4 трудно ще намериш за целевата цена, но Mi3 е напълно възможно. Не ме разбирай погрешно, не ти предлагам моя телефон конкретно, но наистина е добър избор имайки предвид цена/качество съотношението.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#6

Така пак съм пред дилема. Взех Xperia z1, но стана малък инцидент и счупих дисплея и. Сега търся нещо ново пак до около 400лв, но след като ползвах телефон с 5" дисплей около седмица реших да се върна към по голям. Реших се за HTC One Max , но никога не съм имал допир до такъв и не знам дали си заслужава. Моля ако някой е имал досег с него да сподели как е.

*Device config: Sony XPERIA Z Ultra; ROM: Stock Android Lollipop 5.1.1 ^.^
Цитирай
#7

Аз съм го ползвал и бях много доволен.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#8

По принцип главно гледам филми на телефона, дали ще има някакъв проблем с възпроизвеждането на FULL HD файлове.

*Device config: Sony XPERIA Z Ultra; ROM: Stock Android Lollipop 5.1.1 ^.^
Цитирай
#9

Не мисля, че ще има пролем.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)