Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой знае ли как се поръчва от румъния
#1

Искам да поръчам един калъф от румънския олх обаче не знам как ще стане номера.Виждам че еконта имат тази опция но...
Цитирай
Аксесоари
#2

Ъъъъ пей пал(с опция Goods) се превеждат парите и продавачът го пуска по пощата?
Или го пуска по Еконт, ама не знам дали няма да те одерат яко(като цена).

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#3

@kobso, ще го одерат от Еконт и още как. Те за доставка на един калъф в рамките на столицата ти искат 3.50 лв., така че смятай от странство колко ще  е. Visslar

 
Цитирай
#4

е няма никаде в България такъф калъф намерих само в Румнъния , даже точно такъф и в алито го няма ....Телефона е Allview v1 viper L
Цитирай
#5

Е то е 3.50 за цялата страна, та това не е фактор. Но не съм доставял от Румъния и не знам за колко ще е, да не говорим, че изращачът може да не знае кво е туй нещо Еконт, ходи му обяснявай...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#6

гледах има няква опция - аз им показвам какво искам те ми го копуват от там и ми го пращат ама каква цена ще ми кажат сигурно ще е 3 пъти по скъпа от калъфа..
Цитирай
#7

(2015-07-02, 12:50:21)kobso написа:  Е то е 3.50 за цялата страна, та това не е фактор...
Защо да не е фактор? Като мога да си взема сам калъфа от Младост? Ама не, не може - трябва от Еконт да ти го доставят, та да намажат и те! И като ценоразпис : калъф : 6.50лв., доставка : 3.50 лв. = 10.00 лв. Като резултат : същия калъф си го поръчах от Али за 2.50 лв. Нека тук на Еконт и другите търгаши друг да им пълни гушата. Visslar

 
Цитирай
#8

Е и аз не ползвам Еконт, ако мога сам да си го взема.
Под "не е фактор" имах предвид, че не се знае колко ще му вземат. Аз за чужбина само 1 път съм говорил с Еконт за един велосипед от Лондон, казаха ми нещо от рода на 270лв и..дъа. С една друга фирма ми дойде за 30лв.
На сайта им със сигурност има ценоразпис, но лично за мен най-добрият вариант е пей пал гуудс(+ коректно описание със снимки на стоката, която трябва да получиш) и по пощата.. Ама това си е лично мое мнение.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)