Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте.Искам да попитам как мога да направя в инстаграм да не ми пишат коментари.Има ли такава настройка
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам дали тук е мястото, но искам да попитам някои има ли на instagram приложението по стара версия. Може би нещо от сорта преди последните три ъпдейта, че направо е нетърпимо. Едни снимки ми излизат на пиксели, други изобщо не зарежда, непоносимо е!

SONY XPERIA Z1 black ...  един уникален звяр!
Цитирай
#3

@stone_93, в/ж на 4PDA :

 
Цитирай
#4

stone_93, заповядай трите по ред по-стари версии от преди последните три ъпдейта: Instagram v7.1.1 FinalInstagram v7.2.0 build 12953501Instagram v7.2.1 build 12998764Wink

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#5

Благодаря! Точно Instagram v7.1.1 Final ми трябваше, за всички, които имат проблеми с приложението да теглят!

SONY XPERIA Z1 black ...  един уникален звяр!
Цитирай
#6

Мисля, че не може да се забранят коментарите.

 Samsung S9+
Цитирай
#7

Здравейте има частично решение на проблема.Можете да си направите акаунта в instagram-private тоест частен акаунт.По този начин ще могат да ви пишат коментари и виждат вашите публикации само хора които ви сте одобрили да ви следват в instagram.Другите няма да ви виждат публикациите и няма да могат да ви пишат коментари в instagram[Изображение: 6b17ab6b90ac34b67b4d89c39c4b6829.jpg]

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#8

С последните няколко ъпдейта ми изникна проблем: не мога да пиша текст върху Instagram Story-тата. Имат ли го и други, за да знам дали е от последните ъпдейти или проблема е при мен?
Цитирай
#9

(2016-11-21, 03:36:17)VikeZ написа:  С последните няколко ъпдейта ми изникна проблем: не мога да пиша текст върху Instagram Story-тата. Имат ли го и други, за да знам дали е от последните ъпдейти или проблема е при мен?
При мен всичко си работи Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#10

При мен се оказа бъг на приложението. Смъкнах пак до 9.2.5 и всичко си работи нормално.
Цитирай
#11

Как да премахна страници, които са ме последвали в Instagram или профили, които не ми трябват, освен с блокиране друг начин има ли.

Някой знае ли? Big Grin или?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

?? Big Grin.

Никои ли няма Instagram Big Grin, та не знае. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

Привет,правиш си го акаунта поверителен от настроиките на инстаграм и ти ще можеш да определяш кои да те следва в инстаграм.За премахването на акаунти които вече си последвал просто спираш да ги следваш и няма да ти се показват техни публикации в информациония поток на инстаграм,за вече последвали те акаунти единствения начин е да ги блокираш.Ето прилагам скриншот от къде можеш в настроиките на инстаграм да си направиш акаунта поверителен.Успех[Изображение: 4d95d4e7332a61b2027567fd48ff4ace.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)